“Mezi srnky”

Kuchyně: Kavárna
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 17. srpna 2019

Malá útulná kavárna v centru. Jídlo i káva vynikající stejně tak příjemná obsluha. Moc se mi líbí netradiční zařízení, které ale nemusí vzhledem k malému prostoru a sdíleným stolům vyhovovat každému. Doporučuji navštívit zejména na snídani.

Poděkujte uživateli GeorgeDi250.

Recenzováno: 3. srpna 2019

Jak zacit správně den? Rozhodne v teto restauraci. Sice menší prostor se sdílenými stoly, což se některým nemusí líbit, ale za mě uzasny nápad. Snídaně v podobě vajíček či livanců z čerstvých surovin, s orechovym chlebem, nás po ranu vyborne nastartovalo. Spolu s výbornou kávou a domácí limčou z rakytniku a lipového květu jsme byli na vrcholu Blaha. Rozhodne doporučuji. Je vidět, ze to zde vedou sikovni lidé, kteří vás vidí radi a vždy pro vás mají úsměv.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli mirmia21_.
Recenzováno: 17. června 2019 prostřednictvím mobilu

Káva v Mezi Srnky opravdu stojí za to. Obsluha je milá a ochotná, prostředí velmi útulné a příjemné. Měli jsme ještě snídani a polévku a všechno bylo bez chyby. Můžu jenom doporučit!

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli veronikapol.
Recenzováno: 12. února 2019 prostřednictvím mobilu

Skvělá snídaně, prostředí i obsluha velice milá :). Lokalita skvělá a celkově minimalistická kavárna velmi útulná. Těším se na další návštěvu!

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli kovicze.
Recenzováno: 9. února 2019

nadherny prostredi, vyborna kava, strasne dobry jidlo, co vic by si clovek mohl prat kdyz rano vyjde z prace. Pani super mila, moc hezky minimalisticky ozdoby. Radim vsem co pri snidani maji radi klid a dobry jidlo(a kavu ofc).

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli Francesco Alexa... C.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Mezi srnky, si také prohlíželi

Už jste navštívili Mezi srnky? Sdílejte své zkušenosti!