“Luxusní snídaně”

Kuchyně: Kavárna
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 9. března 2020

Opravdu luxusní snídaně, které vypadají jak z reklamy. Rychlá a usměvavá obsluha i přes velký frmol, který tam mají.
Pocitově je kavárna opravdu malá a ne každému bude vyhovovat způsob usazení hostů tj. sdílené stoly pro 7 osob, takže nemáte takovéto soukromí.
V pozadí hraje česká populární hudba 1960-1980, která dokresluje celkovou vintage atmosféru.
Rádi se vrátíme.

btw. Pokud plánujete snídani o víkendu - doporučuji tam být opravdu na 9:00, protože už v 9:15 byla kavárna plná. A když jsme okolo 10:00 odcházeli, tak venku čekalo minimálně 7 lidí až se uvolní místo.

Datum návštěvy: březen 2020
Poděkujte uživateli Nyehaeh.

Recenzováno: 15. února 2020 prostřednictvím mobilu

Opravdu nevelký prostor, ale zjevně velká obliba. Káva vynikající , hruškový koláč s hruškovicí rovněž . Servis pozorný , zajímavé ho pozorovat v prostoru bez oddělení pultem. Dobrá zkušenost , nikoliv ale výjimečná .

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli jokv2014.
Recenzováno: 10. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Překvapilo mne, jak malá kavárna je (z fotek na webu to nebylo poznat). Bohužel jsme museli čekat ve frontě. Vevnitř je prostor útulný, u stolu se sedí s cizími lidmi, má to takovou rodinnou atmosféru, jako kdyby člověk byl u někoho doma, což není naopak přijemné, pokud si chcete v klidu popovídat a nesdílet rozhovor s cizími, navíc je slyšet i ruch z přípravy nápojů (kávovar a ostatní přístroje jsou velmi blízko stolů). Po snídani jsme měli pocit, že bychom měli místa co nejrychleji uvolnit dalším ve frontě. Kavárna není vhodná o víkendu (nevím, jak nacpaná je ve všední dny), pokud si chcete odpočinout a v klidu a déle posedět u kávy.
Co se týče obsluhy, slečny byly milé a ačkoliv byla kavárna zcela plná, nečekali jsme nějak extra dlouho ani na pití (výborná byla káva i hrušková limonáda) ani na jídlo (měli jsme lívance s ovocem a sandwich s dýňovým hummusem). Obojí bylo velmi dobré a nasytilo nás dostatečně. Ceny jsou vyšší. Moc přijemné je, že ještě před objednáním dostanete karafu vody. Foodstyling mají slečny vymazlený.
Bylo by fajn, kdyby kavárna zvětšila prostor nebo byla někde větší pobočka, kde by zákazníci měli více soukromí.
Vřele doporučujeme, rádi se sem vrátíme.

Poděkujte uživateli 13_gourmet_girl.
Recenzováno: 17. srpna 2019

Malá útulná kavárna v centru. Jídlo i káva vynikající stejně tak příjemná obsluha. Moc se mi líbí netradiční zařízení, které ale nemusí vzhledem k malému prostoru a sdíleným stolům vyhovovat každému. Doporučuji navštívit zejména na snídani.

Poděkujte uživateli GeorgeDi250.
Recenzováno: 3. srpna 2019

Jak zacit správně den? Rozhodne v teto restauraci. Sice menší prostor se sdílenými stoly, což se některým nemusí líbit, ale za mě uzasny nápad. Snídaně v podobě vajíček či livanců z čerstvých surovin, s orechovym chlebem, nás po ranu vyborne nastartovalo. Spolu s výbornou kávou a domácí limčou z rakytniku a lipového květu jsme byli na vrcholu Blaha. Rozhodne doporučuji. Je vidět, ze to zde vedou sikovni lidé, kteří vás vidí radi a vždy pro vás mají úsměv.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli mirmia21_.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Mezi srnky, si také prohlíželi

Už jste navštívili Mezi srnky? Sdílejte své zkušenosti!