“Skvělá restaurace ”

Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Okolí: Praha 9
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Včera jsme navštívili tuto restauraci a byli velmi spokojeni. Příjemné prostředí, ochotná rychlá obsluha, vynikající jídlo i pivo. Chválím, chválím a doporučujeme. Jediné upozornění - nedá se zde platit kartou.

Poděkujte uživateli XOnacestach.

Recenzováno: 24. srpna 2018

Nejhorší restaurace s nejhorším personálem, jaký jsem kdy zažil.
Restaurace absolutně nestojí o české zákazníky. Včera jsme již po několikáté navštívili tuto restauraci, ale to co jsme už po několikáté zažili nemá obdoby.
Restaurace se specializuje na především německé turisty z hotelu Duo a o české zákazníky nestojí. Nejenom, že nás již po několíté vůbec neobsloužili nebo nám řekli, že nám nic neuvaří, ale včera to dokonce vygradovalo tím, že nám řekli ať odejdeme, že jim přijde hodně němců tak ať odejdeme, že pro ně potřebují místo, které jim my zabíráme.
Už nikdy do této restaurace nevstoupíme. Chování personálu k zákazníkům, teda českým, je neuvěřitelné.
Musíte mluvit německy nebo anglicky, aby si Vás vůbec někdo v restauraci všiml.
Na Střížkově je mnoho dalších restaurací, kde si váží českých zákazníků, kteří bydlí v okolí a ne jenom zahraničních turistů u kterých vidí velké objednávky a hlavně velké spropitné.
To co jsme v této restauraci zažili nás naprosto šokovalo.
Všichni si toto uvědomte a nepodporujte tento způsob podnikání stejně jako my.
NIKDY VÍCE !!!!

Datum návštěvy: srpen 2018
5  Poděkujte uživateli bujin123.
Recenzováno: 15. února 2018 prostřednictvím mobilu

Bella je moderni pivnice. Ciste prostredi. Personal ok. Hotovky super, mel jsem cibulovou polevku - nemuzu rict nic jineho, nez vynikajici. Segedinsky gulas s domacimi knedliky take vyborny.
Dcera si objednala Buffalo wings ze staleho jidelniho listku, take v poradku.
Nohuzel jsem byl ridic, takze jsem ochutnal jen 1 male pivo, ale verim, ze pivo v Belle bude stejne vynikajici, jako jidlo.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli LisakACS.
Recenzováno: 26. listopadu 2017

v Okolí Stížkov / Prosek je to rozhodně z lepších, kam jít. Jedná se o klasickou "hospodu", tedy rozhodně ne na romantická randíčka. Jídlo je dobré, tatarák doporučuji. Pivo mají Březňáka a ten je také velmi dobrý.
Velmi milá obsluha. Pokud budete v okolí, stavte se sem (cestovat sem z dálky ale asi nebudete..)

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli JanickaR.
Recenzováno: 23. března 2017 prostřednictvím mobilu

Polední oběd. Restaurace uprostřed sídliště. Blízko je metro, takže dostupnost super. Přišel jsem zde náhodou. Jídlo skvěle, obsluha taky. Celkový dojem, taková rodinná hospoda.

Datum návštěvy: březen 2017
1  Poděkujte uživateli petro129.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bella, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bella? Sdílejte své zkušenosti!