“Oběd ”

Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Okolí: Praha 11
Recenzováno: 3. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Příjemný, ochotný personál, čisté prostředí a výborne jídlo za příznivé ceny. Určitě se ráda vrátím.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli ilonap736.

Recenzováno: 24. prosince 2019

Výborné pivo, ikdyž Staráč, nenechte se mýlit předsudky. Vyplatí se ochutnat piva v akci z Ostravaru. Dnešní Rufus je luxusní. Osobně bych ho podával o stupeň studenější. Na jídlo taky občas zajdu a bez výhrad, snad že občas mám problém sníst tak velikou porci. Největší mínus restaurace je jedna uštěkaná servírka, ale při troše šteští natrefíte na zbytek příjemného personálu. Vyřízeno k dennímu pořádku. Hrabě Kocharowski

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli HrabeKocharowski.
Recenzováno: 14. listopadu 2019

Po rekonstrukci zvýšili ceny, ale to odpovídá kvalitě obsluhy, jídla, piva i prostředí. Studené pivo, které se točí tedy 10, ležák, speciály jsou na tom tepleji. Za to talíře nahřáté, chutné jídlo bylo horké, snad příliš velká příloha. Hlavní jídlo a pivo 150 Kč. Zřejmě dobrej oddíl. Hr. Kocharowski

Poděkujte uživateli HrabeKocharowski.
Recenzováno: 22. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

První návštěva vše ok, při druhé sice obsluha super jídlo mastné salát překyselený octem, že skoro nešel jíst, když jsme na to upozornili tak sice jako kompenzaci desert, ok beru. Dnes třetí a poslední návštěva jídlo mastné hranolky mastné tekl z nich olej, už sklovaté, takže už tam museli někde notnou chvíli ležet . Vrchol byl, když si po deváté hodině udělal bezohledný ruský host s dětmi dětský koutek, děti řvali křičeli. Chvíli to snést šlo, pak už jsem toho rusa upozornil, že už ty děti hlučí až moc. Rus si postěžoval číšníci. Ta se do nás pustila, že prý tam děti můžou atd. a je to dětský koutek? Nevím proč, tam tedy mají ten prostor oddělen od lokálu a nápis vinárna? Mimo to předpokládám, že ve vinárně má být klid a děti do 3 let v 9 hodin večer nemají v hospodě co dělat!!! Pokud je personálu přednější neurvalá ruská klientela, může to přejmenovat na sibiř a podávat tam šašlik a pirohy. Za mě, zde jsem byli naposled a každému tento podnik nedoporučím!

Poděkujte uživateli I6820IGmichals.
Recenzováno: 22. července 2019 prostřednictvím mobilu

Kulturní prostředí, salonek, posezení i venku. Výběr piv, jídla od 103 Kč. Personál kmitá a přesto je vlídný. Co víc si přát? Je to vynikající!

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli ji_j19.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pražanka, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pražanka? Sdílejte své zkušenosti!