“Mrs”

Č. 2 814 z 6 227 Restaurace v Praze
Okolí: Praha 10
Okolí: Praha 10
Recenzováno: 31. prosince 2019

Sushi odsud nikdy více. Vybírali jsme podle recenzí na Dáme jídlo, ale to, co jsme obdrželi, neodpovídalo sushi z kvalitní restaurace. Losos by tuhý, použitá rýže nebyla rýže na sushi. Rýže byla zalitá větším množstvím rýžového octu, navíc nedovařená. Sushi se rozpadalo a opravdu nebylo dobré, takže letělo do koše. Rozhodně NEDOPORUČUJI!!

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli dominikar4567.

Recenzováno: 20. listopadu 2017

Velmi dobré sushi, vše bylo čerstvé a opravdu chutné. Obsluha byla milá, jen bych možná uvítala trošku více sójové omáčky, které nebyl dostatek pro naše jídlo. Děkujeme.:-)

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli Adelatraveler.
Recenzováno: 27. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

S manželkou jsme byly na procházce a přepadla nás chuť na Sushi dlouho jsme ho neměli a víme že zde jsou vyhlášení jak velice milou obsluhou tak servisem i cenou můžeme jen doporučit

Datum návštěvy: duben 2016
Poděkujte uživateli Jan S.
Recenzováno: 7. prosince 2015

Doporučuji pro klidný večer doma, kdy se vám nic nechce vařit. Objednával jsem si tu přes telefon. Velmi dobrá cena. Objednávka byla připravena v čase, na kterém jsme se předem domluvili. Sushi bylo udělané dobře, vyzdvihl bych chuť rýže. Vše zabaleno a připraveno v praktických krabičkách. Restaurace plní na 100% funkci kterou jsem od ní očekával.

Datum návštěvy: prosinec 2015
Poděkujte uživateli Petr G.
Recenzováno: 7. prosince 2015

Za mě vše v pořádku, velmi chutné a určitě nepředražené sushi. I formát take way mi vyhovuje, po práci vyzvednu a doma baštím:)

Datum návštěvy: prosinec 2015
Poděkujte uživateli GraficCZ.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Sushi take away, si také prohlíželi

Už jste navštívili Sushi take away? Sdílejte své zkušenosti!