“Skvělé místo v centru Prahy”
Recenze Lion & Ball

Lion & Ball
Č. 1 299 z 5 940 Restaurace v Praze
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Recenzováno: 28. dubna 2016

Sportbar Lion&Ball jsem navštívila už několikrát a pokaždé to byl bezvadný zážitek. Dobré jídlo i pití, fantastická destinace a milá a rychlá obsluha. K tomu všemu sportovní přenosy toho nejzajímavějšího a nejnapínavějšího, co se právě děje, vše vysílané v nejlepší kvalitě. Při fotbalových zápasech se zde vždy vytvoří úžasná atmosféra, je tu pokaždé plno skalních fanoušků v týmových barvách.

1  Poděkujte uživateli ferochrom.

Recenzováno: 13. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Super nedělní odpoledne s přáteli u fotbalu u Vestfálského derby!Rychlá obsluha a výborná pizza. Doporučuji všem fotbalovým fandům...

1  Poděkujte uživateli Marie K.
Recenzováno: 10. dubna 2016

Perfektní atmosféra, super pivo, dávají všechno co se v tu chvíli děje. Chodíme sem na box. Jediný problém bych viděl v rezervacích. Ze dvou návštěv jsme si zde dvakrát rezervovali místo: poprvé si rezervace ani nevšimli, takže nás posadili někam do kouta a poté k nám někoho přisadili a podruhé, když jsem předem telefonicky ověřil že rezervace platí na nás stejně nakonec zapomněli a posadili nás do malé kulaté místnosti s malou televizí s tím, že "si to máme pohlídat, a až se uvolní stůl, přesednout si" - neuvolnil, byli tam posazeni návštěvníci později příchozí.
Podtrženo, sečteno, super sportbar, sorta návštěvníků z toho dělá trochu jiný (a musím říci že moc fajn) svět, zbylá obsluha také moc fajn, ale opilý blonďatý pán (předpokládám provozní) vážně fajn není.

Poděkujte uživateli David B.
Recenzováno: 14. října 2015

Velmi příjemná a milá obsluha, SKVĚLÁ atmosféra a VÝBORNÉ jídlo. Nejlepší sportbar, který jsme s přáteli navštívili... DOPORUČUJI!!!

Poděkujte uživateli Lucka V.
Recenzováno: 13. října 2015 prostřednictvím mobilu

Bajecne prostredi, skvela obsluha, pivecko vychlazene tak akorat, neco na zub taky super, takze spokojenost maximalni :-)

Poděkujte uživateli Lenny T.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Lion & Ball, si také prohlíželi

Už jste navštívili Lion & Ball? Sdílejte své zkušenosti!