“Nikola”

Č. 1 279 z 5 665 Restaurace v Praze
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Recenzováno: 6. května 2017

Super atmoška. Skvělý místo na sledování živých přenosů. Velmi ochotný personál. Vřele doporučuju!!!

Poděkujte uživateli naslavickova.

Recenzováno: 6. května 2017

Milá a rychla obsluha a hlavně výborná pizza a burgery :) Všem doporučujeme a určitě se brzy vrátíme zpět :)

Poděkujte uživateli Alexandra V.
Recenzováno: 2. září 2016

Tento sportbar jsme navštívili již poněkolikáté a všechno bylo perfektní :-) Milá obsluha a hlavně výborná pizza :-) velké plátno a spousta televizí v HD.. určitě přijdeme znovu :-) mohu jen doporučit!

Poděkujte uživateli Michaela K.
Recenzováno: 3. května 2016 prostřednictvím mobilu

S přáteli jsme se rozhodli, že jednou budeme sledovat fotbal jinde než doma a Lion&ball byl skvělá volba! Spousta HD televizí nám umožnila sledovat přenos ve skvělé kvalitě! Také jsme si pochutnali na super burgerech a žízeň uhasili pivem. Všem doporučujeme a určitě se brzy vrátíme zpět.

Poděkujte uživateli Ondrášek K.
Recenzováno: 28. dubna 2016

Sportbar Lion&Ball jsem navštívila už několikrát a pokaždé to byl bezvadný zážitek. Dobré jídlo i pití, fantastická destinace a milá a rychlá obsluha. K tomu všemu sportovní přenosy toho nejzajímavějšího a nejnapínavějšího, co se právě děje, vše vysílané v nejlepší kvalitě. Při fotbalových zápasech se zde vždy vytvoří úžasná atmosféra, je tu pokaždé plno skalních fanoušků v týmových barvách.

1  Poděkujte uživateli ferochrom.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Lion & Ball, si také prohlíželi

Už jste navštívili Lion & Ball? Sdílejte své zkušenosti!