“Lion & Ball, Praha - reálná recenze na Trip Advisor”
Recenze Lion & Ball

Lion & Ball
Č. 1 268 z 5 664 Restaurace v Praze
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Recenzováno: 21. září 2017

Do sportovního baru v anglickém stylu se můžete dostat dvěma způsoby, jeden ze vchodů je na Staroměstském náměstí, druhý pak v Týnské uličce. Každý den vysílají na velkoplošném plátně a televizích spoustu živých přenosů, aktuální program najdete na internetových stránkách. Interiér udělá radost fanouškům předních klubů anglické Premier League, na zdech jsou jejich loga a další sběratelské doplňky. Toto vše však absolutně znehodnocují ostatní věci, se kterými jsem se zde setkal. Cestou okolo baru ke svému stolu jsem si všiml výčepních zařízení na irské pivo O’Hara’s a také na irský cider Magners, jehož reklamní cedule před vchodem do baru lákala hosty. O to větší bylo zklamání, když mi po objednání obou z nich bylo sděleno, že už je nenabízejí. Údajně byl na přání anglických hostů nahrazen Magners, podle mě naprosto nepochopitelně, naprosto nechutným ciderem Carling, který není vyroben z jablek, obsahuje spoustu barviv a v nezávislém testu dopadl nejhůře ze všech hodnocených ciderů prodávaných v ČR!!! Navíc v Anglii cider Carling prodávají ty nejlevnější obchodní řetězce, v restauracích byste ho hledali velmi obtížně, nechtějí si na rozdíl od těch českých, odradit zákazníky. Je tedy úplný nesmysl, aby ho angličtí hosté vyžadovali a domáhali se jeho dostupnosti, když všude v okolních irských barech s chutí popíjejí Magners. Nezbylo mi tedy nic jiného než si objednat ten nejdražší Guinness nejen v Praze, ale i v celé Evropě, na který se mi podařilo při svých cestách narazit. Toto je první a poslední recenze, ve které se zmiňuji o cenách, jelikož nápojový lístek bar na svých stránkách úmyslně nezveřejňuje, aby neodradil potenciální hosty od návštěvy a navíc vůbec neodpovídá realitě. Najdete opravdu nevídané věci, třeba trochu vody za 50kč, malou plechovku ledového čaje za 70kč, půllitr Ostravaru za 70kč nebo už zmíněnou pintu Guinnessu za 129kč. Ceny vůbec neodpovídají nabízeným službám, srovnatelné sportovní přenosy mohou nabídnout i v jiných barech za přijatelnější ceny pití. Navíc obsluha byla naprosto katastrofální, ani nepozdravila a hodila před nás nápojový a jídelní lístek, platit je pak nejlepší na baru, abyste vůbec mohli odejít a někdo si toho všimnul. Nebyl to jen můj pocit, skupinka cizinců, která dorazila ke stolu opodál, se také po chvilce zvedla, zakroutila nevěřícně hlavou a odešla. Pravděpodobně je na toto místo přilákaly úžasné recenze českých fiktivních hostů na stránce Trip Advisor, kteří všichni shodně hodnotí tento bar jako to nejlepší, co je v životě potkalo. Zvláštní je, že je to od nich jediná recenze, kterou kdy na Trip Advisor přidali, jedná se o jasný podvod ze strany provozovatelů podniku a hodnocení buď kamarádů nebo za tímto účelem zřízených profilů. Tato praxe je opravdu nechutná, o tomto způsobu hodnocení budu Trip Advisor informovat a samozřejmě se baru vyhýbat, což bych všem doporučil.

Poděkujte uživateli Adam G.

Recenzováno: 6. května 2017

Super atmoška. Skvělý místo na sledování živých přenosů. Velmi ochotný personál. Vřele doporučuju!!!

Poděkujte uživateli naslavickova.
Recenzováno: 6. května 2017

Milá a rychla obsluha a hlavně výborná pizza a burgery :) Všem doporučujeme a určitě se brzy vrátíme zpět :)

Poděkujte uživateli Alexandra V.
Recenzováno: 2. září 2016

Tento sportbar jsme navštívili již poněkolikáté a všechno bylo perfektní :-) Milá obsluha a hlavně výborná pizza :-) velké plátno a spousta televizí v HD.. určitě přijdeme znovu :-) mohu jen doporučit!

Poděkujte uživateli Michaela K.
Recenzováno: 3. května 2016 prostřednictvím mobilu

S přáteli jsme se rozhodli, že jednou budeme sledovat fotbal jinde než doma a Lion&ball byl skvělá volba! Spousta HD televizí nám umožnila sledovat přenos ve skvělé kvalitě! Také jsme si pochutnali na super burgerech a žízeň uhasili pivem. Všem doporučujeme a určitě se brzy vrátíme zpět.

Poděkujte uživateli Ondrášek K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Lion & Ball, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Lion & Ball? Sdílejte své zkušenosti!