“Přišli jsme v 18.30 (kvůli”
Recenze Sochi

Sochi
Č. 1 897 z 6 210 Restaurace v Praze
Kuchyně: Ruská
Okolí: Praha 14
Okolí: Praha 14
Recenzováno: 13. října 2020 prostřednictvím mobilu

Přišli jsme v 18.30 (kvůli COVIDu se restaurace zavírala ve 20h), dlouho si nás servírka nevšímala, a až přišla, tak nám oznámila, že jídla z grillu už nejsou (důvod???) , resp. grill už nepracuje. a taky, že kuchyně se zavírá už 19h (důvod???) zklamání...

Poděkujte uživateli JanuleKrcule.

Recenzováno: 22. července 2019 prostřednictvím mobilu

Hezká restaurace, výborné jídlo a milou obsluhu. Dali jsme шашлык a byl to vynikající. Určitě se vrátíme. A samozřejmě doporučuji!!!

Datum návštěvy: červenec 2019
3  Poděkujte uživateli palladium8787.
Recenzováno: 1. května 2019

Na jídle jsme v této restauraci byli poprvé, na doporučení. Prostředí opravdu nic moc, snad nějaká bývalá garáž, ale milá obsluha a chutné jídlo udělají své.

S kvalitou jídla jsme byli spokojeni, ale nekteří hodnotitelé přede mnou psali o obřích porcích, a to tedy nemůžu potvrdit. Nejvíc do očí to bilo u "blin" (palačinky s mletým masem) za 140 Kč, což byly dvě ubohé palačinečky o délce 5 cm a tloušťce poloviny vietnamského jarního závitku. Takové 2 jednohubky, jedna za 70 Kč. Servírce jsme vyjádřili naši nespokojenost.

Z asi 10 dezertů na jídelním lístku měli pouze tvarohové palačinky, pachlavu (baklavu) a 1 (poslední) porci čokoládového soufflé.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli boskovaz.
Recenzováno: 21. prosince 2017

Bez nápovědy Soči nenajdete, schovává se v poslední uličce vedle dálničního přivaděče na Černém mostě mezi dalšími vilkami. Zvenčí je to obyčejný dům, uvnitř pak kousek Gruzie v Praze. Personál mluví česky a rusky, gruzínštinu posoudit neumím, část návštěvníků též evidentně dorazila z krásného Kavkazu. Menu je plné gruzínských (a taky ruských) jídel, výběr je monumentální. Mimo nabídky z lístku restaurace nabízí i denní menu (polévka a výběr ze dvou hlavních jídel) v rozumných cenách. provozovna není nijak velká, je útulně zařízená, čistá, s přívětivým a zjevně kompetentním personálem.
Podávané porce jsou ohromné, dostatečné i pro zasycení vyhládlého jedlíka. Pokud mohu posoudit, jídla jsou připravována podle autentické receptury - pelmeně i šašlik chutnaly tak, jak mají. Z nabídky se ale rozbíhají oči, menu je opravdu bohaté. Ceny jsou o chlup vyšší, než by odpovídalo místu, jsou ale víc než dobře vyváženy kvalitou jídla a velikostí porcí.
Podnik má i předzahrádku, takže přdpokládám, že v létě je možné posedět i na čerstvém vzduchu. Parkování sice není formálně nijak vyřešeno, nicméně v okolních uličkách se zaparkovat dá bez problému.

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli milan_kovar.
Recenzováno: 16. ledna 2017

Nebýt osobního doporučení, asi bych se neodvážila vstoupit dovnitř. Zvenčí obskurní restaurace nabízí gruzínskou a ruskou kuchyni. Jídlo fantastické, v množství nezkonzumovatelném. Vynikající autentická kuchyně, což potvrdilo několik známých se osobní zkušeností přímo z Gruzie. Nejlépe oceníte návštěvu ve větší skupině - objednejte si společně více jídel, nechte si poradit co do množství i kombinací, a pak už jen ochutnávejte a objevujte. Obsluha úžasně milá. Co nedojíte (a nedojíte, věřte mi, i když by oči stále jedly), odnesete si domů a můžete ještě druhý den vzpomínat.

Datum návštěvy: leden 2017
1  Poděkujte uživateli ivada14.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Sochi, si také prohlíželi

Už jste navštívili Sochi? Sdílejte své zkušenosti!