“Jídelna na letišti”

Restaurace Praha
Č. 1 493 z 6 169 Restaurace v Praze
Kuchyně: Restaurace, Česká
Popis: Oběd za méně než sto korun si můžete dopřát i na Letišti Václava Havla. Samoobslužná Restaurace Praha má v denní nabídce pestrý výběr až z deseti jídel české i mezinárodní kuchyně za ceny již od 95 Kč. Restauraci Praha naleznete v Terminálu 1, jak ve veřejné části 1. patra příletové haly, tak v tranzitní části, kam vás navedou ukazatele FOOD COURT. Zatímco ve veřejné části si můžete v letních měsících posedět na otevřené terase s výhledem na letištní plochu, v tranzitní části naleznete dětský koutek. Restaurace je v nepřetržitém provozu, a pokud máte před sebou ranní let, od 6 do 10 hodin se tu můžete i nasnídat.
Recenzováno: 3. července 2018

Jídelna s výhledem na přistávací plochu letadel. Špatně vám pravděpodobně nebude, moc si nepochutnáte ale zaplatíte jak v kvalitní restauraci.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli 225ivoj.

Recenzováno: 24. června 2018

Restauraci jsem navštívil mnohokrát. Mohu jen doporučit. Jídlo je dobré a za super cenu. Dobře se najíte s výhledem na přistávací plochu. Nikdy mi po jídle v této restauraci nebylo špatně.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli 528petrd.
Recenzováno: 2. dubna 2018

Objevení této restaurace byl pro nás celkem velký bonus a vždy když někam letíme, tak se zde zastavíme alespoň na něco malého k snědku.
Restauraci, nebo spíš jídelnu, najdete v Terminálu 1, cca v polovině cesty mezi odlety Terminálu 1 a Terminálem 2. Vstup je možný i z druhé strany po průchodu pasovou kontrolou na T1.
Jídla jsou zde celkem dobrá, občas trochu jako ze závodky, ale nikdy jsem neměl důvod si jakkoliv stěžovat.
Na výběr jsou vždy z denní nabídky 2 polévky a několik hlavních jídel, včetně bezmasých. U bočních pultů je celkem velký výběr salátů a zákusků. Rovněž kávy, čaj a nealko.
Jak jsem uvedl, je to spíš jídelna. Jídlo dostanete na tác, zaplatíte na kase a pak zase odnesete. Ale za ty peníze na letišti?...Nemám sebemenší problém :-)
Jako bonus je z oken vidět na dráhu a stojící letadla, navíc v teplých měsících je možno jíst venku na terase s opravdu super výhledem.

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli JinPu.
Recenzováno: 11. března 2018

Kvalitní česká kuchyně za přijatelnou cenu v terminálu 1 pražského letiště. Oběd si můžete dát již v 10,30 i když doba obědů je až v 11 hodin, což se hodí při odletech po 11 hodině. Výborné polévky i hlavní chody z české kuchyně (kachna s červeným zelím, špekové knedlíky, plněná paprika). Bohatý výběr salátů u samoobslužného baru. Snídaňové menu je také dostatečně široké. Trochu mi poslední dobou chybí bramborový salát k řízku, který se nějak vytratil z jídelního lístku. Když mám čas před odletem i po příletu, rád se tady najím. Jako velký bonus pro fanoušky letectví vidím terasu, kde je výhled na letištní plochu.

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli kajelen2016.
Recenzováno: 3. března 2018

Restaurace ani nenadchne, ale ani neurazí, mají tady celkem velký výběr jídel za ucházející ceny. Mínus je většinou otráveně se tvářící personál a málo teplé jídlo. Plusem je možnost sledovat dění na letištní ploše.

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli Michal T.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Praha, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace Praha? Sdílejte své zkušenosti!