“Absolutně super!”

Cukrárna U Veletrhů
Č. 159 z 204 Dezerty v Praze
Okolí: Holešovice
Popis: Cukrárna s vlastní výrobou zákusků a pekárnou. Doporučujeme ochutnat čerstvě upečené koláčky, dortíky nebo okusit klasické české zákusky. Lze tu i posedět u čaje nebo kávy.
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Tuto cukrárnu navštěvuju někdy od roku 1995, kdy jsem v Holešovicích pracovala. Když jsem teď už přes 10 let na jiným konci Prahy, vůbec mi nevadí zajet si tam cca jednou za 2 měsíce pro "zásoby". Výborné buchty, výborné ovocné koláče i vánočky. Zákusky nemusím, takže nevím, ale ta buchtová klasika je prostě absolutně výborná.
A miluju, že je to tam takhle retro, nic vystajlovanýho na efekt. Paráda!

Poděkujte uživateli valery-valerie.

Recenzováno: 23. února 2019 prostřednictvím mobilu

Výborné vřele doporučuji,od dětství tuto cukrárnu navštěvuji a musím uznat že neznám v Praze srovnatelnou kvalitu za podobné peníze.. rozhodně tento podnik doporučuji..!!!!!! Jen tak dál ..

Datum návštěvy: únor 2019
1  Poděkujte uživateli RobertPraha4.
Recenzováno: 30. září 2018

Pokaždý je to jako bych se ocitnul o čtyřicet let zpět, ale sladkosti mají vynikající a je tam klid.

Datum návštěvy: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli harrley2018.
Recenzováno: 7. září 2017 prostřednictvím mobilu

Dorty bez chute..zkuste - neno radeji ne! - napriklad vetrnik.. Obsluha neprijmna.... A jeden vlas v kolaci..

Datum návštěvy: září 2017
1  Poděkujte uživateli bedapraha.
Recenzováno: 6. března 2017

Pokud vám nevadí, že většinu těsta dělají ze sádla, že v zadní provozovně kouří a nedbají žádných hygienických norem, tak ok - buchty i vánočky jsou fajn.

Datum návštěvy: leden 2017
Poděkujte uživateli O9426FXmartinm.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cukrárna U Veletrhů, si také prohlíželi

Už jste navštívili Cukrárna U Veletrhů? Sdílejte své zkušenosti!