“Příjemná atmosféra + vynikající jídlo”

Ristorante Pizzeria Rugantino Osteria Romana
Kuchyně: Italská
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 14. září 2016

Nejprve jsem nad partnerovým výběrem restaurace pro večeři s rodinou trochu spekulovala, ale nakonec jsem souhlasila, že Rugantino zkusím, a dobře jsem udělala.

Příjemná atmosféra, prostředí i obsluha. Nevtíravým způsobem doporučí, vysvětlí, přijde s ochutnávkou atd. A po vynikajícím jídle následoval čokoládový fondant - to vám byla dobrota! Zkrátka sem bych šla hned znovu a pokud by se někdo poohlížel po dobré restauraci v centru, pošlu ho hned sem.

Poděkujte uživateli TravelDiaryCZ.
Barbora H, Direttore generale v zařízení Ristorante Pizzeria Rugantino Osteria Romana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. září 2016

Thank you for your rewiw

Recenzováno: 5. února 2016

Ráda bych touto cestou všem doporučila skvělou restauraci Rugantino. Toto místo navštěvuji od loňského roku pravidelně a s každou návštěvou jsem spokojenější.
Nachází se na skvěle dostupném místě, takže pokud budete mít cestu kolem a zastavíte se, určitě nebudete litovat :)

Poděkujte uživateli Kristýna D.
Recenzováno: 4. února 2016

Příjemná atmosféra, ochotný personál, skvělé jídlo! Interiér jednoduše zařízený. Přesně to co potřebujete pro posezení s přáteli :)

Poděkujte uživateli petrh660.
Recenzováno: 18. ledna 2016

Je to krásná malá italská restaurace kde kde člověk okamžitě nasává atmosféru italského pohoštění. Široký výběr výborných italských vín a příjemná obsluha. Je pravda že by obsluha měla být početnější. jinak moc děkujeme za skvělé jídlo

Recenze byla získána ve spolupráci s touto restaurací.
1  Poděkujte uživateli Ondrashipik.
Recenzováno: 16. ledna 2016

Restaurace je skvělá, hezký a vkusný interiér, úžasné jídlo a víno. Moc dobrá káva s dozertem..., všem doporučuji..:)) A abych nezapoměla, obsluha taky moc milá...

Recenze byla získána ve spolupráci s touto restaurací.
1  Poděkujte uživateli denisah506.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ristorante Pizzeria Rugantino Osteria Romana, si také prohlíželi