“Předvánoční oběd”

Ristorante Pizzeria Rugantino Osteria Romana
Kuchyně: Italská
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 27. prosince 2016

První návštěva - s kamarádem na předvánočním obědě. Vynikající rozpeceny sýr, výborné těstoviny, mušle, víno jsme si nechali doporučit a bylo dobře vybrané. Moc příjemný zážitek.

Poděkujte uživateli Hana K.

Recenzováno: 26. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Byli jsme dnes s rodinou v teto restaurace, měli jsme výborné jídlo a výborné víno, chobotnice na grilu, carnonara a předkrmy byly moc chutné.

Poděkujte uživateli Natálie K.
Recenzováno: 14. září 2016

Nejprve jsem nad partnerovým výběrem restaurace pro večeři s rodinou trochu spekulovala, ale nakonec jsem souhlasila, že Rugantino zkusím, a dobře jsem udělala.

Příjemná atmosféra, prostředí i obsluha. Nevtíravým způsobem doporučí, vysvětlí, přijde s ochutnávkou atd. A po vynikajícím jídle následoval čokoládový fondant - to vám byla dobrota! Zkrátka sem bych šla hned znovu a pokud by se někdo poohlížel po dobré restauraci v centru, pošlu ho hned sem.

Poděkujte uživateli TravelDiaryCZ.
Barbora H, Direttore generale v zařízení Ristorante Pizzeria Rugantino Osteria Romana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. září 2016

Thank you for your rewiw

Recenzováno: 5. února 2016

Ráda bych touto cestou všem doporučila skvělou restauraci Rugantino. Toto místo navštěvuji od loňského roku pravidelně a s každou návštěvou jsem spokojenější.
Nachází se na skvěle dostupném místě, takže pokud budete mít cestu kolem a zastavíte se, určitě nebudete litovat :)

Poděkujte uživateli Kristýna D.
Recenzováno: 4. února 2016

Příjemná atmosféra, ochotný personál, skvělé jídlo! Interiér jednoduše zařízený. Přesně to co potřebujete pro posezení s přáteli :)

Recenze byla získána ve spolupráci s touto restaurací.
Poděkujte uživateli petrh660.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ristorante Pizzeria Rugantino Osteria Romana, si také prohlíželi

Už jste navštívili Ristorante Pizzeria Rugantino Osteria Romana? Sdílejte své zkušenosti!