“Jmenovkyně italského originálu Pizzerie v Pomezii v centru Prahy”

Ristorante Pizzeria Rugantino Osteria Romana
Kuchyně: Italská
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 23. listopadu 2017

Tradiční středomořská kuchyně a prostředí rozhodně neurazí žádného návštěvníka. Naopak pro svoji vysokou kvalitu je velkým lákadlem jak pro Pražany, tak turisty.

1  Poděkujte uživateli Milos V.

Recenzováno: 31. května 2017

Mohu naprosto s dobrým svědomím doporučit, velmi příjemné prostředí, útulné, dokonce dětský koutek, jídlo bylo výborné, luxusní, opravdu pravá Itálie, obsluha usměvavá, ochotná, nevtíravá, příjemná s perfektním profesionálním přístupem. Byli jsme smíšená mezinárodní společnost obsluhující číšník - Ital je velmi sympatický a mluví krásnou češtinou, celkem 5 jazyky, bylo o nás velmi dobře postaráno a už víme kam zajít v centru na dobré jídlo, pití, kde se nám budou věnovat, a budeme se cítit dobře. Děkujeme

Poděkujte uživateli Janissa26.
Recenzováno: 27. prosince 2016

První návštěva - s kamarádem na předvánočním obědě. Vynikající rozpeceny sýr, výborné těstoviny, mušle, víno jsme si nechali doporučit a bylo dobře vybrané. Moc příjemný zážitek.

Poděkujte uživateli Hana K.
Recenzováno: 26. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Byli jsme dnes s rodinou v teto restaurace, měli jsme výborné jídlo a výborné víno, chobotnice na grilu, carnonara a předkrmy byly moc chutné.

Poděkujte uživateli Natálie K.
Recenzováno: 14. září 2016

Nejprve jsem nad partnerovým výběrem restaurace pro večeři s rodinou trochu spekulovala, ale nakonec jsem souhlasila, že Rugantino zkusím, a dobře jsem udělala.

Příjemná atmosféra, prostředí i obsluha. Nevtíravým způsobem doporučí, vysvětlí, přijde s ochutnávkou atd. A po vynikajícím jídle následoval čokoládový fondant - to vám byla dobrota! Zkrátka sem bych šla hned znovu a pokud by se někdo poohlížel po dobré restauraci v centru, pošlu ho hned sem.

Poděkujte uživateli TravelDiaryCZ.
Barbora H, Direttore generale v zařízení Ristorante Pizzeria Rugantino Osteria Romana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. září 2016

Thank you for your rewiw

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ristorante Pizzeria Rugantino Osteria Romana, si také prohlíželi

Už jste navštívili Ristorante Pizzeria Rugantino Osteria Romana? Sdílejte své zkušenosti!