“Jmenovkyně italského originálu Pizzerie v Pomezii v centru Prahy”

Ristorante Pizzeria Rugantino Osteria Romana
Kuchyně: Italská
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 23. listopadu 2017

Tradiční středomořská kuchyně a prostředí rozhodně neurazí žádného návštěvníka. Naopak pro svoji vysokou kvalitu je velkým lákadlem jak pro Pražany, tak turisty.

1  Poděkujte uživateli Milos V.

Recenzováno: 31. května 2017

Mohu naprosto s dobrým svědomím doporučit, velmi příjemné prostředí, útulné, dokonce dětský koutek, jídlo bylo výborné, luxusní, opravdu pravá Itálie, obsluha usměvavá, ochotná, nevtíravá, příjemná s perfektním profesionálním přístupem. Byli jsme smíšená mezinárodní společnost obsluhující číšník - Ital je velmi sympatický a mluví krásnou češtinou, celkem 5 jazyky, bylo o nás velmi dobře postaráno a už víme kam zajít v centru na dobré jídlo, pití, kde se nám budou věnovat, a budeme se cítit dobře. Děkujeme

Poděkujte uživateli Janissa26.
Recenzováno: 27. prosince 2016

První návštěva - s kamarádem na předvánočním obědě. Vynikající rozpeceny sýr, výborné těstoviny, mušle, víno jsme si nechali doporučit a bylo dobře vybrané. Moc příjemný zážitek.

Poděkujte uživateli Hana K.
Recenzováno: 26. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Byli jsme dnes s rodinou v teto restaurace, měli jsme výborné jídlo a výborné víno, chobotnice na grilu, carnonara a předkrmy byly moc chutné.

Poděkujte uživateli Natálie K.
Recenzováno: 14. září 2016

Nejprve jsem nad partnerovým výběrem restaurace pro večeři s rodinou trochu spekulovala, ale nakonec jsem souhlasila, že Rugantino zkusím, a dobře jsem udělala.

Příjemná atmosféra, prostředí i obsluha. Nevtíravým způsobem doporučí, vysvětlí, přijde s ochutnávkou atd. A po vynikajícím jídle následoval čokoládový fondant - to vám byla dobrota! Zkrátka sem bych šla hned znovu a pokud by se někdo poohlížel po dobré restauraci v centru, pošlu ho hned sem.

Poděkujte uživateli TravelDiaryCZ.
Barbora H, Direttore generale v zařízení Ristorante Pizzeria Rugantino Osteria Romana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. září 2016

Thank you for your rewiw

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ristorante Pizzeria Rugantino Osteria Romana, si také prohlíželi