“káva, dezert příjemné”

MyRaw Café
Č. 20 z 203 Dezerty v Praze
Možnosti stravování: Snídaně
Recenzováno: 2. března 2020

Velmi pěkné posezení, zdravé suroviny, chutná nabídka a zajímavá alternativa snacku či cukrárny, vyhovuje bezlepkářům a bezmléčné dietě mj.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli evzat.

Recenzováno: 5. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Kavárna je trošku dražší, ale návštěva rozhodně stojí za to. Mají výborné lívance a všechny raw dortíky. Vše je připraveno bez cukru a bez laktózy. Do kavárny vždy vyrazíme, když chceme něco oslavovat a pokaždé si dáme něco jiného. Zatím jsem byla vždy nadšená. Chutě mají skvěle sehrané a káva je také skvělá. Mají na výběr několik rostlinných mlék do kávy, mezi nimi například kešu mléko a mandlové mléko. Obsluha je vždy velmi milá a prostředí útulné. Mají i krásnou jemnou výzdobu a celá kavárna působí příjemným dojmem. Doporučuji.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli martinakosm.
Miroslava M, Vlastník v zařízení MyRaw Café, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. srpna 2019

Děkujeme za krásnou recenzi a těšíme se na Vaši další návštěvu ‍

Recenzováno: 21. května 2019 prostřednictvím mobilu

Skvělé a zdravé zákusky. Jediné co bych vytkla je opravdu vysoká cená (zákusek za 120 Kč, káva okolo 80 Kč)
Jinak velice příjemné.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli misa_0095.
Recenzováno: 3. ledna 2019

Líbí se nám jednoduché prostředí, dostupnost, nabídka bezlepkových dezertů, káva by mohla být lepší , hezké místo

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli adsfdfasd.
Recenzováno: 29. ledna 2018

Raw café je velmi zajímavý koncept kavárny, obzvlášť pro lidi co tomuto typu stravování fandí. Mně osobně kešu mléko moc neuchvátilo, spíš mě škrábalo v krku, takže požitek z cappucina není nijak velký. Nicméně interier mají hezky vyladěný a příjemný.

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli Anetaseb.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo MyRaw Café, si také prohlíželi

Už jste navštívili MyRaw Café? Sdílejte své zkušenosti!