“Skvělé jídlo, velmi příjemná obsluha”
Recenze Pastař

Pastař
Kuchyně: Italská, Středomořská, Mezinárodní, Kavárna, Vinný bar
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Popis: Italian family style restaurant and shop. We offer fresh pasta, salads, soups, fish and steaks. You can buy fresh local and Italian products in our shop. Our filosophy is to offer fresh product from little producers who love what they do. As we do in Pastar.
Recenzováno: 17. srpna 2016

Skvělá restaurace s velmi příjemnou atmosférou v italském duchu, s nádechem rodinné pohody ze strany obsluhujících. Je vidět, že pokrmy jsou připravované s nadšením a profesionálním přístupem. Velmi nás nadchl Seafood salát nebo Chobotnice s grilovanou zeleninou. Při odchodu domů si určitě nezapomeňte koupit sýr s lanýži! Určitě jsme nebyli naposledy!!!

Poděkujte uživateli Josef P.

Recenzováno: 12. srpna 2016

Jsem poměrně častým návštěvníkem a musím říci, že neznám v Praze místo, které má lepší poměr ceny a kvality. Kuchyň, servis i prostředí má Pastař jednoznačně nejlepší ze své cenové kategorie a rozhodně předčí většinu restaurací z té vyšší.

Poděkujte uživateli FilipCech.
Recenzováno: 7. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Vynikající jídlo, velmi příjemný a pozorný personál. Výborný poměr ceny a kvality. Vřele doporučuji!

Poděkujte uživateli Jiří D.
Recenzováno: 5. srpna 2016

Ze včerejší návštěvy jsem naprosto nadšena...

Jídlo na velmi dobré úrovni, ochutnali jsme hráškový krém, tatarák s lanýžovým olejem a noky amatriciana s buffalo mozzarelou (po dlouhý době někde mají fakt dobrou)...

Prostředí milé, rodinné a na dámských záchodech mají různé propriety pro dámy, což vždy oceníme...

Nejpříjemnější na tomto podniku je (krom nízkých cen) především obsluha, milá, nevtíravá, ale snaživá...

Za mě doporučuji 5* a budu se těšit na další návštěvu!!!

Poděkujte uživateli Sarka_84.
Recenzováno: 4. srpna 2016

Příjemné prostředí, Tatarák z Uruguayské svíčkové s lanýžovým olejem a grilovanou bruschettou jako předkrm naprosto geniální a chobotnice s grilovanou zeleninou, ančovičkou a Champagne omáčkou neměly chybu....skvělý výběr vína jen trochu vyšší ceny

Poděkujte uživateli Ingrid J.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pastař, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pastař? Sdílejte své zkušenosti!