“Nice surprise in Prague centre”
Recenze Pastař

Pastař
Kuchyně: Italská, Středomořská, Mezinárodní, Kavárna, Vinný bar
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Popis: Italian family style restaurant and shop. We offer fresh pasta, salads, soups, fish and steaks. You can buy fresh local and Italian products in our shop. Our filosophy is to offer fresh product from little producers who love what they do. As we do in Pastar.
Recenzováno: 12. září 2016

Jsem velmi skeptická k dárkovým voucherům slibujícím degustační menu v restauracích, o to milejší bylo překvapení, když jsme po obdarování takovým voucherem vyrazili na nedělní oběd do restaurace Pastař. Od objednání, přes uvítání, velmi profesionální obsluhu, sestavení 5-chodového menu, kvalitu a úpravu jídla i nápojů až po interiér restaurace není téměř do vytknout.
Snad jen doporučím, abyste si raději sedli do příjemně klimatizované restaurace než ven na ulici, která je dost hlučná - byla to ale naše volba. A personálu bych doporučila občas omést lucernu nad jedním z venkovních stolů - pohled na klubka pavučin nad našimi hlavami mě trochu znervózňoval:)

Poděkujte uživateli Ivona K.

Recenzováno: 8. září 2016

Super restaurace, jedna z mích oblíbených, příjemné posezení i personál kvalitní jídlo za rozumné ceny.

Poděkujte uživateli Marrek92.
Recenzováno: 18. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Úžasná italská kuchyně řekl bych ze jedna z nejlepších jakou jsem kdy v Praze jedl. Výborná jidla, krásná restaurace, úžasná obsluha a skvělá lokalita. Proste TOP a určitě doporučuji

Poděkujte uživateli MichalJanda7.
Recenzováno: 17. srpna 2016

Skvělá restaurace s velmi příjemnou atmosférou v italském duchu, s nádechem rodinné pohody ze strany obsluhujících. Je vidět, že pokrmy jsou připravované s nadšením a profesionálním přístupem. Velmi nás nadchl Seafood salát nebo Chobotnice s grilovanou zeleninou. Při odchodu domů si určitě nezapomeňte koupit sýr s lanýži! Určitě jsme nebyli naposledy!!!

Poděkujte uživateli Josef P.
Recenzováno: 12. srpna 2016

Jsem poměrně častým návštěvníkem a musím říci, že neznám v Praze místo, které má lepší poměr ceny a kvality. Kuchyň, servis i prostředí má Pastař jednoznačně nejlepší ze své cenové kategorie a rozhodně předčí většinu restaurací z té vyšší.

Poděkujte uživateli FilipCech.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pastař, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pastař? Sdílejte své zkušenosti!