Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:

“Velmi příjemně strávený večer”
5 z 5 bublinek Recenze Pastař

Pastař
Zaujímá 14. místo z 5 371 Restaurace v Praze
Vhodné pro: Obchodní schůzky, Děti, Rodiny s dětmi, Romantický, Zvláštní příležitosti
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Obědy, Pozdní snídaně, Večeře, Wi-Fi zdarma, Široká nabídka baru, K dispozici dětské stoličky, Rezervace, Sezení, Podává alkohol, Jídlo s sebou, Obsluha
Okolí: Malá Strana
Popis: Italian family style restaurant and shop. We offer fresh pasta, salads, soups, fish and steaks. You can buy fresh local and Italian products in our shop. Our filosophy is to offer fresh product from little producers who love what they do. As we do in Pastar.
2 recenze
“Velmi příjemně strávený večer”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 8. března 2017

Restauraci jsme navštívili s manželem díky zážitkovému poukazu a protože to byla pro nás premiéra, byli jsme zvědaví....a následně velmi příjemně překvapeni:-). Jídlo i vína perfektní, pěkné prostředí a zejména - dokonalá obsluha a milá péče personálu.

• Navštíveno v březnu 2017
Užitečné?
Poděkujte uživateli Blanka V.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

701 recenzí od naší komunity

Nejprve čeština
10 recenzí
10 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Gastronomický zážitek v centru Prahy”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 7. března 2017

Restauraci navštěvjeme pravidelně s kamarádkou, ale i v rodinném kruhu. Můžete se sem zastavit jen tak na kafe a dezert, na sklenku vína nebo na rodinnou oslavu s několikachodovým menu a nikdy netrefíte vedle! Jídlo vždy skvělé, nápadité, čerstvé a rychle servírované. Můžete si dát pastu, rybu, steak nebo něco bez masa - vybere si každý. Kladně vždy hodnotíme výběr vína, pokud nevíte, které si dát, personál vždy poradí. Obsluha je skvělá, profesionální i přátelská, rychlá a pružná, schopná vyhovět i méně obvyklým přáním náročnějších hostů. Vřele doporučujeme a vždycky rádi zajdeme!

• Navštíveno v březnu 2017
Užitečné?
Poděkujte uživateli Adéla Š.
Madridské společenství, Španělsko
144 recenzí
69 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“príma italská”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 23. února 2017

restaurace mě mile překvapila, je zde příjemný výběr z jídel, samozřejmně i těstoviny, nabídka vína byla také v naprostém pořádku, obsluha byla luxusní !!!

Poděkujte uživateli pavel717.
Člen webu TripAdvisor
“Romantická večeře”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 13. února 2017 prostřednictvím mobilu

Pro pár dokonalé místo. Lehké přítmí, má to atmosféru. Jídlo vynikající. Zkuste polévku s ricottovými knedlíčky - ty jsou nebeský. :) Jediná výtka (a důvod, proč dávám 4 hvězdy) - obsluha. Ne, že by nebyli milí, to právě naopak, ale přišlo mi, že jich je tam málo. Při útratě kolem 1000,- za 2 lidi bych si představovala, že nebudu muset na pití čekat a "nahánět" servis.

Užitečné?
Poděkujte uživateli Člen webu TripAdvisor.
Praha, Česká republika
26 recenzí
21 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Velmi příjemné ”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 6. února 2017 prostřednictvím mobilu

Dnes jsem navstivila restauraci. Bez rezervace. Prijemna obsluha - na objednavku jsme musely cekat. Jinak vse velmi prijemne. Dobra polevka. Mila obsluha. Lze platit kartou. Velmi prijemna hudba. Detsky koutek neni. Doporucuji.

Poděkujte uživateli vnarocna.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pastař, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pastař? Sdílejte své zkušenosti!