“Gastro zazitek co protahne penezenku”
Recenze Pastař

Pastař
Kuchyně: Italská, Středomořská, Mezinárodní, Kavárna, Vinný bar
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Popis: Italian family style restaurant and shop. We offer fresh pasta, salads, soups, fish and steaks. You can buy fresh local and Italian products in our shop. Our filosophy is to offer fresh product from little producers who love what they do. As we do in Pastar.
Recenzováno: 9. března 2017 prostřednictvím mobilu

Vse bylo chutove vyborne. A vse i pro oko bylo krasne naaranzovane. Personal mily a ochotny. Ceny trosku vyssi. Ale je to Praha 1. Parkovat se da o ulici vedle v oranzove zone.

Poděkujte uživateli Frantisek-Mourek.

Recenzováno: 8. března 2017

Restauraci jsme navštívili s manželem díky zážitkovému poukazu a protože to byla pro nás premiéra, byli jsme zvědaví....a následně velmi příjemně překvapeni:-). Jídlo i vína perfektní, pěkné prostředí a zejména - dokonalá obsluha a milá péče personálu.

Poděkujte uživateli Blanka V.
Recenzováno: 7. března 2017

Restauraci navštěvjeme pravidelně s kamarádkou, ale i v rodinném kruhu. Můžete se sem zastavit jen tak na kafe a dezert, na sklenku vína nebo na rodinnou oslavu s několikachodovým menu a nikdy netrefíte vedle! Jídlo vždy skvělé, nápadité, čerstvé a rychle servírované. Můžete si dát pastu, rybu, steak nebo něco bez masa - vybere si každý. Kladně vždy hodnotíme výběr vína, pokud nevíte, které si dát, personál vždy poradí. Obsluha je skvělá, profesionální i přátelská, rychlá a pružná, schopná vyhovět i méně obvyklým přáním náročnějších hostů. Vřele doporučujeme a vždycky rádi zajdeme!

Poděkujte uživateli Adéla Š.
Recenzováno: 23. února 2017

restaurace mě mile překvapila, je zde příjemný výběr z jídel, samozřejmně i těstoviny, nabídka vína byla také v naprostém pořádku, obsluha byla luxusní !!!

Poděkujte uživateli pavel717.
Člen TripAdvisoru
Recenzováno: 13. února 2017 prostřednictvím mobilu

Pro pár dokonalé místo. Lehké přítmí, má to atmosféru. Jídlo vynikající. Zkuste polévku s ricottovými knedlíčky - ty jsou nebeský. :) Jediná výtka (a důvod, proč dávám 4 hvězdy) - obsluha. Ne, že by nebyli milí, to právě naopak, ale přišlo mi, že jich je tam málo. Při útratě kolem 1000,- za 2 lidi bych si představovala, že nebudu muset na pití čekat a "nahánět" servis.

Poděkujte uživateli Člen TripAdvisoru.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pastař, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pastař? Sdílejte své zkušenosti!