“Skvělá restaurace!”

Pastař
Kuchyně: Italská, Středomořská, Mezinárodní, Kavárna, Vinný bar
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Popis: Italian family style restaurant and shop. We offer fresh pasta, salads, soups, fish and steaks. You can buy fresh local and Italian products in our shop. Our filosophy is to offer fresh product from little producers who love what they do. As we do in Pastar.
Recenzováno: 23. března 2017 prostřednictvím mobilu

Na oběd do této restaurace jsem vyrazil na doporuceni mého klienta. A rozhodne mě nezklamala. V obedovem menu nečekejte obrovský výběr jídel, ale vše je z čerstvých a kvalitních surovin a velmi chutné. Zároveň jsem si na doma nakoupil pečivo a zabil tak dvě mouchy jednou ranou. Nezklamala mě ani káva, mají ji výbornou, ostatně přesně takovou, jako v restauraci tohoto typu očekáváte. Mohu jen doporučit!

Poděkujte uživateli Sustochs.

Recenzováno: 22. března 2017 prostřednictvím mobilu

Restauraci navstevuji pravidelne se svymi prateli. Cisnici i kuchyn jsou na velice vysoke a profesionalni urovni. Po vymene sefkuchare se kuchyn dokonce jeste zlepsila. Doporucuji vsem lidem, kteri maji radi pohodovy a pratelsky servis a regionalni klasickou italskou kuchyni.

Poděkujte uživateli Tomas A.
Recenzováno: 14. března 2017 prostřednictvím mobilu

Pokud jste v centru Prahy a máte chuť se opravdu dobře najíst tak Pastař je výbornou volbou. Musíte být ovšem připraveni za kvalitní zážitek šáhnout hluboko do peněženky.

Poděkujte uživateli Jiris313.
Recenzováno: 9. března 2017 prostřednictvím mobilu

Vse bylo chutove vyborne. A vse i pro oko bylo krasne naaranzovane. Personal mily a ochotny. Ceny trosku vyssi. Ale je to Praha 1. Parkovat se da o ulici vedle v oranzove zone.

Poděkujte uživateli Frantisek-Mourek.
Recenzováno: 8. března 2017

Restauraci jsme navštívili s manželem díky zážitkovému poukazu a protože to byla pro nás premiéra, byli jsme zvědaví....a následně velmi příjemně překvapeni:-). Jídlo i vína perfektní, pěkné prostředí a zejména - dokonalá obsluha a milá péče personálu.

Poděkujte uživateli Blanka V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pastař, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pastař? Sdílejte své zkušenosti!