“Mr”

Pastař
Kuchyně: Italská, Středomořská, Mezinárodní, Kavárna, Vinný bar
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Popis: Italian family style restaurant and shop. We offer fresh pasta, salads, soups, fish and steaks. You can buy fresh local and Italian products in our shop. Our filosophy is to offer fresh product from little producers who love what they do. As we do in Pastar.
Přispěvatel úrovně 1
4 recenze
4 recenze restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Mr”
Recenzováno: 2. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Jedna z nejoblíbenějších restaurací, nikdy nezklame,jasná sazka na jistotu téměř pro kazdou příležitost. Jídlo nemá chybu(doporučuji zvláště chobotnici a výběr dezertů je noční můrou abstinujiciho diabetika) a kde by úspěchu nedosahlo umění kuchařů, exceluje vždy dobře naladěna, usměvavá a pozorna obsluha (kdo měl to štěstí na maestro Tomase Janouta, jistě potvrdí). S radosti se opět vrátíme.

Navštíveno v dubnu 2017
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Jiří N.

822 recenzí od naší komunity

4 recenze
3 recenze restaurací
“Velmi příjmné”
Recenzováno: 27. března 2017

Velmi příjemné prostředí a milá, pozorná obsluha jsou doplněny také úžasným jídlem, které má vždycky nějakou tu věc navíc, která celému pokrmu dodá šmrnc. Není to fusion, ale je to hra se surovinami a kombinace chutí, které by Vás ani nenapadlo dát dohromady. Doporučuji jak pro večeři s partnerem, tak pro oslavu narozenin s přáteli. Opravdu moc fajn.

• Navštíveno v březnu 2017
19 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 3 body za pomoc
“Skvělá restaurace!”
Recenzováno: 23. března 2017 prostřednictvím mobilu

Na oběd do této restaurace jsem vyrazil na doporuceni mého klienta. A rozhodne mě nezklamala. V obedovem menu nečekejte obrovský výběr jídel, ale vše je z čerstvých a kvalitních surovin a velmi chutné. Zároveň jsem si na doma nakoupil pečivo a zabil tak dvě mouchy jednou ranou. Nezklamala mě ani káva, mají ji výbornou, ostatně přesně takovou, jako v restauraci tohoto typu očekáváte. Mohu jen doporučit!

Poděkujte uživateli Sustochs.
2 recenze
“Super atmosfera”
Recenzováno: 22. března 2017 prostřednictvím mobilu

Restauraci navstevuji pravidelne se svymi prateli. Cisnici i kuchyn jsou na velice vysoke a profesionalni urovni. Po vymene sefkuchare se kuchyn dokonce jeste zlepsila. Doporucuji vsem lidem, kteri maji radi pohodovy a pratelsky servis a regionalni klasickou italskou kuchyni.

Užitečné?
Poděkujte uživateli Tomas A.
Karlovy Vary, Česká republika
Přispěvatel úrovně 3
15 recenzí
11 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Za hodně peněz hodně muziky.”
Recenzováno: 14. března 2017 prostřednictvím mobilu

Pokud jste v centru Prahy a máte chuť se opravdu dobře najíst tak Pastař je výbornou volbou. Musíte být ovšem připraveni za kvalitní zážitek šáhnout hluboko do peněženky.

Poděkujte uživateli Jiris313.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pastař, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pastař? Sdílejte své zkušenosti!