Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Jeste lepsi!”
5 z 5 bublinek Recenze Pastař

Pastař
Zaujímá 15. místo z 5 370 Restaurace v Praze
Vhodné pro: Romantický, Zvláštní příležitosti, Obchodní schůzky, Rodiny s dětmi, Děti
Možnosti stravování: Obědy, Pozdě v noci, Večeře, Pozdní snídaně, Wi-Fi zdarma, Široká nabídka baru, K dispozici dětské stoličky, Rezervace, Sezení, Podává alkohol, Jídlo s sebou, Obsluha
Okolí: Malá Strana
Popis: Italian family style restaurant and shop. We offer fresh pasta, salads, soups, fish and steaks. You can buy fresh local and Italian products in our shop. Our filosophy is to offer fresh product from little producers who love what they do. As we do in Pastar.
Bratislava, Slovensko
25 recenzí
24 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Jeste lepsi!”
5 z 5 bublinek Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Prede 2 lety jsem tu byl a bylo to perfektni. Pri dnesni navsteve to ale bylo jeste lepsi! Super jidlo, vina a dokonala obsluha! Gratulace?

Navštíveno v dubnu 2017
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jaromir S.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

698 recenzí od naší komunity

4 recenze restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Body za pomoc: 1
“Mr”
5 z 5 bublinek Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Jedna z nejoblíbenějších restaurací, nikdy nezklame,jasná sazka na jistotu téměř pro kazdou příležitost. Jídlo nemá chybu(doporučuji zvláště chobotnici a výběr dezertů je noční můrou abstinujiciho diabetika) a kde by úspěchu nedosahlo umění kuchařů, exceluje vždy dobře naladěna, usměvavá a pozorna obsluha (kdo měl to štěstí na maestro Tomase Janouta, jistě potvrdí). S radosti se opět vrátíme.

Navštíveno v dubnu 2017
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Jiří N.
Praha, Česká republika
4 recenze
3 recenze restaurací
“Velmi příjmné”
4 z 5 bublinek Recenzováno: před 4 týdny

Velmi příjemné prostředí a milá, pozorná obsluha jsou doplněny také úžasným jídlem, které má vždycky nějakou tu věc navíc, která celému pokrmu dodá šmrnc. Není to fusion, ale je to hra se surovinami a kombinace chutí, které by Vás ani nenapadlo dát dohromady. Doporučuji jak pro večeři s partnerem, tak pro oslavu narozenin s přáteli. Opravdu moc fajn.

• Navštíveno v březnu 2017
Poděkujte uživateli romanfibr.
Praha, Česká republika
26 recenzí
10 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Body za pomoc: 1
“Skvělá restaurace!”
5 z 5 bublinek Recenzováno: před 5 týdny prostřednictvím mobilu

Na oběd do této restaurace jsem vyrazil na doporuceni mého klienta. A rozhodne mě nezklamala. V obedovem menu nečekejte obrovský výběr jídel, ale vše je z čerstvých a kvalitních surovin a velmi chutné. Zároveň jsem si na doma nakoupil pečivo a zabil tak dvě mouchy jednou ranou. Nezklamala mě ani káva, mají ji výbornou, ostatně přesně takovou, jako v restauraci tohoto typu očekáváte. Mohu jen doporučit!

Navštíveno v březnu 2017
Poděkujte uživateli Sustochs.
1 recenze
“Super atmosfera”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 22. března 2017 prostřednictvím mobilu

Restauraci navstevuji pravidelne se svymi prateli. Cisnici i kuchyn jsou na velice vysoke a profesionalni urovni. Po vymene sefkuchare se kuchyn dokonce jeste zlepsila. Doporucuji vsem lidem, kteri maji radi pohodovy a pratelsky servis a regionalni klasickou italskou kuchyni.

Navštíveno v březnu 2017
Užitečné?
Poděkujte uživateli Tomas A.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pastař, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pastař? Sdílejte své zkušenosti!