“Příjemný večer”

Pastař
Kuchyně: Italská, Středomořská, Mezinárodní, Kavárna, Vinný bar
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Popis: Italian family style restaurant and shop. We offer fresh pasta, salads, soups, fish and steaks. You can buy fresh local and Italian products in our shop. Our filosophy is to offer fresh product from little producers who love what they do. As we do in Pastar.
Recenzováno: 29. září 2017 prostřednictvím mobilu

Malá, útulná restaurace, skvělý personal. Jídlo skvělé daji vám ochutnat u něco na víc. Při odchodu jsme dostali ještě lahev vína. Určitě jsme zde nebyli naposledy.

Poděkujte uživateli Pajca.

Recenzováno: 21. září 2017 prostřednictvím mobilu

Mily a vstricny personal, chutne jidlo v nabidce poledniho menu- hovezi krk s ryzi byl vyborny. Lahodne ruzove vino. Jen mne udivilo, ze uctuji automaticky pri 8 navstevnicich 10% spropitneho, coz nedovoluje zakon, tato informace je uvedena v jidelnim listku i anglicky

Poděkujte uživateli Alena P.
Recenzováno: 6. září 2017

Poprvé jsme navštívili restauraci Pastař před rokem. Byli jsme extrémně spokojeni - krásné prostředí, příjemná obsluha a především naprosto úžasné jídlo. Proto jsem se rozhodli po roce opět restauraci navštívit. Bohužel i přes rezervaci jsme dostali stůl přímo u vchodu, takže nám celý zimní večer byla zima. To bylo veliké mínus a proto doporučuji předem se domluvit při rezervaci na konkrétním stolu - v přední místnosti u prodejního pultu v zimě opravdu není dobrý nápad. Jídlo ale ani na podruhé nezklamalo.

1  Poděkujte uživateli d0bby6.
Recenzováno: 6. září 2017

K návštěvě nás přesvědčila dcera přítelkyně, jelikož slyšela o této restauraci, že je skvělá. Není to přehnané - v horkém dni příjemné a chladné prostředí, zajímavě upravená a chutná jídla, k němu jsme měli výborné italské červené (Chianti).

Personál byl na úrovni, velmi milý a vstřícný. Přesně tak by měla vypadat restaurace na úrovni.

Poděkujte uživateli richard_spitzer_1967.
Recenzováno: 24. srpna 2017

Restaurace Pastař na Malé straně v Praze nabízí autentickou italskou kuchyni, v příjemném prostředí v samém srdci historického centra Prahy. Jídlo bylo vynikající, obsluha spíš pozorná, ale pár chyb se našlo. Vřele doporučuji návštěvu této restaurace, minimálně jídlo vás vynese do zóny kulinářského potěšení.

Poděkujte uživateli Lucie B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pastař, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pastař? Sdílejte své zkušenosti!