“Vynikající vinárna”

Pastař
Kuchyně: Italská, Středomořská, Mezinárodní, Kavárna, Vinný bar
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Popis: Italian family style restaurant and shop. We offer fresh pasta, salads, soups, fish and steaks. You can buy fresh local and Italian products in our shop. Our filosophy is to offer fresh product from little producers who love what they do. As we do in Pastar.
Recenzováno: 13. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Útulná vinárna s předzahrádkou se nachází na rohu u mostu Legií směrem na Malou Stranu. Uvnitř v polosuterénu je obchod s luxusními delikatesami a restaurace, venku na chodníku pak příjemná zahrádka.
Mají zde širokou nabídku dražších (avšak vynikajících) vín, ke kterým podávají variace pochutin z pultu s delikatesami.
Obsluha je perfektní a večer zde i vaří.
Pokud vám není líto připlatit si za kvalitu, vřele doporučuji.

1  Poděkujte uživateli lumirpelc.

Recenzováno: 12. srpna 2018

O velikonocích jsem měl možnost navštívit tuto restauraci. Měl to být degustační zážitek, ale byl jsem nemile překvapen. Jídlo bylo přesolené a vůbec se nedalo pozřít "to jsme ale měly zážitek s přítelkyni, prostě hnus". Děti mají zakázané kupovat poukazy od alegrie protože jsem spíš na zážitky chytnul alergii.

5  Poděkujte uživateli jozefborovsky1.
Recenzováno: 16. července 2018 prostřednictvím mobilu

Krome toho, ze v Pastari vyborne vari, bych rada ocenila extremne prijemnou obsluhu. Byli jsme na veceri s 1,5letou dcerou a obsluha byla velmi pozorna a starala se o to,abychom si vecer uzili vsichni. Ihned po prichodu nam nabidli,ze pripravi predem detske jidlo pro dceru (spagety s maslovou omackou), nasledne ji zasobovali omalovankama a hrackama postupne tak,ze jsme se nakonec najedli v ramci moznosti v klidu ;) Vsechna jidla byla vyborna, zejmena predkrmy a dezert. Je treba se vsak pripravit na to,ze cena za kvalitni obsluhu, dobre jidlo a piti, prijemne prostredi temer v centru Prahy bude v pripade Pastare trochu vyssi.

Poděkujte uživateli Lucie č.
Recenzováno: 9. července 2018

Pastaře jsme navštívili jednou a hned musím tento podnik zařadit mezi mé oblíbence a rozhodně potřebuji ochutnat více dobrot z menu. Vyzkoušela jsem Cannellonu plněnou telecím konfitem, omáčkou z uzených rajčat a fava fazole, což bylo jídlo, které tak akorát zažene menší hlad, jinak bych asi ochutnala ještě předkrm. Jídlo z kvalitních surovin, příjmené propojení různých chutí a úžasné i na pohled. Obsluha byla velmi příjemná, ochotná a s výběrem poradila. Seděli jsme na zahrádce, takže nemohu posoudit interiér, zahrádka je v rámci možností ok.

Poděkujte uživateli ivetasmutnais.
Recenzováno: 26. června 2018 prostřednictvím mobilu

Pastar je pro me sazka na jistotu. Skvela jidla, skvela obsluha, skvela vina, vzdy poradi, doporuci, menu se meni a tak se clovek rozhodne nikdy nenudi (jen obcas lituje, co jeste nestihl ochutnat).

Poděkujte uživateli LittleGirlFromPrague.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pastař, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pastař? Sdílejte své zkušenosti!