“Miniburgery v The Dutch Pub”
Recenze The Dutch Pub

The Dutch Pub
Kuchyně: Holandská
Okolí: Nové Město
Popis: Dutch Pub - jedinečné spojení sport baru a restaurace! Pokud hledáte příjemné posezení po rušném dni nebo máte chuť zažít pulsující atmosféru sportovních přenosů a spolu s přáteli a kamarády fandit vašim favoritům, Dutch Pub je tím pravým místem pro vás! A protože má kromě jiného také skvělou polohu, můžete nechat auto klidně doma, protože pouhých 100m od zastávky tramvaje Lazarská nebo 2 minuty pěšky od stanice metra Národní třída vám za to určitě stojí! Na rozdíl od běžných sport barů je Dutch pub vyveden v nádherném koloniálním holandském stylu, disponuje dvěma velkoplošnými plátny s 500 mezinárodními kanály z 10 zemí. A protože při fandění pořádně vyhládne a vyschne v krku, určitě vás uspokojíme kulinářských zážitkem ve stylu Steak & Burger i vybranou nabídkou točených českých piv.
Recenzováno: 15. října 2020

Po třech letech jsme se opět vrátili do The Dutch Pub na super miniburgery. Podnik opět nezklamal, moc dobré burgery i hranolky. V nabídce spoustu pivních speciálů, takže si milovníci piva přijdou na své.

2  Poděkujte uživateli dendyfra.

Recenzováno: 3. února 2020

Jídlo skvělý jako vždy (sousvide tbone)mužů jen doporučit a už se těším na další návštěvu. Až tam taky půjdete a můžete si trochu druhej den prispat dejte si velký jahodovy daiquiry, pekne do kyblicku. Michal

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli MichalP661.
Recenzováno: 21. prosince 2019

Obsluha moc fajn. Jidlo vytecny. Piti ok az na pivo. Boli me z nej hlava jak das (Krusovice) a nejsem v tom sam. Prostredi moc pekne. ALE pokud maji zivou hudbu, zjistete si, kde budete sedet. Meli jsme tu ‘cest’ sedet asi 5m od hudebnika s kytarou (hral dobre) a prervavali se u stolu. Pozadal jsem servirku, jestli to muzou ztlumit. Zkusili pry o fous (tedy vubec, zadna zmena). Pozadal jsem servirku, aby odpovedny pan za barem si sel sednout k nasemu stolu a poslechl si ten kraval. Nechtel. Za tohle strahavam hodne bodu. Priste si rozmyslim, jestli tam vubec pujdeme. Nechodim do hospody proto, abychom na sebe u stolu rvali. Skoda. 3/5

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Mobile379969.
dutchpubprague, Manažer v zařízení The Dutch Pub, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. prosince 2019

Dobrý večer,
děkujeme Vám za Vaše postřehy a recenzi, ačkoli není úplně kladná. Na jednu stranu nás mrzí,že jste nebyl spokojen s pátečním programem,ale na druhou stranu nás velice těší,že jste byl spokojený se servisem, jídlem, prostředím..atd, což je hlavní bod naší restaurace a naší práce. Vaši žádost o zeslabení servírka předala i mě,jakožto manažerce podniku, a Vaší žádosti bylo vyhověno. Ovšem zpěvák má vedle sebe ještě jednou bednu,která miří do prostoru a to byl nejspíš kámen úrazu, za který se omlouváme. Ovšem páteční večer,barová část, live music...jsme restaurace ke které hudba a atmosféra patří. Pokud k nám ještě zavítáte a já pevně doufám,že vás tento malinký přešlap neodradil, požádejte při rezervaci o stůl v restaurační části,kde je hudba pokaždé puštěna pouze podkresově. A co se týče piva- náš nápojový lístek je velmi obsáhly a určitě najdete jinou variantu a nebo příště Dačice / Heineken / IPa / Mušketýr..ale sto lidí,sto chutí.
Přeji hezký večer a příjemné svátky

Recenzováno: 17. prosince 2019

V této restauraci se každoročně scházíme s přáteli 6 osob,letos to bylo potřetí a jak jsme se shodli naposledy.
Důvody : třetinu jídel na jídelním lístku nelze objednat,neboť neměli suroviny.
Taktéž víno dle nápojového lístku nebylo na skladě.Bylo nám servírkou řečeno,že na víno se chodí do vinárny.Proč nabízí restaurace víno v nápojovém lístku,když jej ve skutečnosti nemá na skladě?Obsluhující personál byl neochotný a několikrát jsme se museli zvednout a obsluhu odchytávat na place,aby nás obsloužili.Přístup obsluhujícího personálu nás přesvěčil o tom,že této restauraci se do budoucna vyhnete velkým obloukem.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli bohuslavb205.
Recenzováno: 7. října 2019

Naprosto vynikající podnik.
Obsluha milá, rychlá a vstřícná.
K jídlu jsem si objednal Sous-vide Rib-eye steak s pečenými grenaille. Masíčko bylo jako dort a doslova se rozpadalo pod mou vidličkou. Nepamatuji se, kdy jsem naposledy jedl něco lepšího. Všem můžu jen doporučit. Když mi po nějaké době trochu slehlo nemohl jsem neochutnat Čokoládové brownies s vanilkovou zmrzlinou a višňovou redukcí na kterém jsem si také moc pochutnal. Skvělý večer, při kterém se nám z prvu starali o zábavu švýcarští turisté zpívající karaoke, jenž později vystřídala živá kapela, která atmosféru pozvedla ještě o level výše.
Už teď se těším na další návštěvu.
Děkuji Vám za krásný večer s perfektním jídlem a skvělou atmosférou.

Poděkujte uživateli Martin O.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo The Dutch Pub, si také prohlíželi

Už jste navštívili The Dutch Pub? Sdílejte své zkušenosti!