OFFROAD ROZLUČKA

Byl to parádní výlet, kde jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informací a viděli jsme zajímavá... přečíst další informace

Recenzováno: před 5 dny
Jindrazub
Statenice, Česká republika
Doupovské hory

Úžasné putování off roadem po zajímavých místech. Kadaň, pramen Korunní, výhledy do údolí Ohře a na... přečíst další informace

Recenzováno: před 1 týdnem
kakrdav
Karlovy Vary, Česká republika

Recenzováno: 22. listopadu 2019

Prohlídka krajiny Doupovska a Mostecka. Divoká jízda terénními vozy.Prohlídka povrchového dolu a zámku Jezeří. Opékání buřtů na ohni. Pěkný výklad průvodců o krajině a historii.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Zdenek B.
Radek M, Manager v zařízení Offroadsafari - Day Tour, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. listopadu 2019

Díky za krásnou recenzi, jsme rádi, že se vám s námi líbilo! :)

Recenzováno: 11. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Výlet jsem obdržel jako dárek a opravdu jsem si ho užil. Klobouk dolů, tak zajímavé informace z našeho kraje o druhé světové válce jsem nečekal. Akce dobře organizovaná, nechyběl pro mne i menší adrenalin a znalosti průvodce byly fakt na 1....bylo vidět, že to není pouze práce a naučené, ale že to téma je zároveň i koníčkem. Určitě využiji ještě některé z dalších tématických výletů.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Jan R.
Radek M, Manager v zařízení Offroadsafari - Day Tour, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. listopadu 2019

Moc děkujeme za krásná slova! Jsme moc rádi, že se vám s námi líbilo a těšíme se na vaši další návštěvu.

Recenzováno: 17. října 2019 prostřednictvím mobilu

Podnikli jsme výlet do ztraceného Doupovska. Úplně jsme nevěděli, co nás čeká, ale pod vedením úžasného průvodce, p. Martina Bareše, jsme prožili báječný den. Velmi erudovaný výklad, hladká jízda, výhledy a barevný podzim proměnily náš den na čas, na který budeme dlouho a rádi vzpomínat. DĚKUJEME A DOPORUČUJEME! Pospišilovi

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Markéta P.
Radek M, Manager v zařízení Offroadsafari - Day Tour, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. října 2019

Děkujeme za milou recenzi a za pochvalu našemu průvodci! :) Jsme moc rádi, že se vám s námi líbilo a v případě zájmu se budeme těšit na vaši další návštěvu.

Recenzováno: 13. října 2019

Profesionální tým s výborným průvodcem ( chodící kronika ) který se postaral o fantastický zážitek! V jejich podání je sever naší republiky nezapomenutelné místo, kde se zase velmi rád vrátím a využijú znovu jejich služeb. Výborný zážitek, na který budu dlouho vzpomínat. Maximální spokojenost!!!! Jen tak dál!

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Roman P.
Radek M, Manager v zařízení Offroadsafari - Day Tour, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. října 2019

Opravdu děkujeme, ceníme si vaší chvály! Těšíme se na vaši další návštěvu! :)

Recenzováno: 13. října 2019 prostřednictvím mobilu

Opravdu povedený výlet za krásami Krušných hor, kde se dozvíte spoustu zajímavostí o historii, geologii a lidském vlivu na krajinu. Skvělí průvodci rádi zodpoví veškeré dotazy a vezmou vás na místa, která často berou dech.

Poděkujte uživateli han_h462.

Děkujeme za krásnou recenzi! Jsme rádi, že jste si s námi zážitek užili a budeme se na vás těšit někdy příště. :)