Úchvatné

Velice zajímavé místa a informace které se jinde nedozvíte. Temná a těžká historie Sudet, německého... přečíst další informace

Recenzováno: dnes
Xfantasy
Most, Česká republika
Super !

Jedeme již po několikáté. Profesionální přístup, perfektní znalosti navštívených míst. S Jirkou... přečíst další informace

Recenzováno: dnes
486jirik

Recenzováno: 8. října 2020

Soukromí výlet, který byl dárkem k narozeninám, jedním slovem VYNIKAJÍCÍ. S řidičem Martinem, super pokec, spousta nových informací, výborná degustace vín v Třebívlickém vinařství Johann W pod taktovkou PANA someliéra Standy, který ví o čem mluví a je vidět, že práce ho baví a to i našeho řidiče Martina. Krásné povídání, luxusní výhledy do Českého středohoří i dál :-). za mě a mou přítelkyni 10/10

Datum zážitku: říjen 2020
Poděkujte uživateli tom_pR8125MR.
Recenzováno: 4. října 2020

Parádně strávený den cestováním po zapadlých místech, o kterých ani jako místňák nevím. Zato ale po velmi důležitých místech historie jak války tak průmyslového vývoje kraje za více jak 100 let. Průvodce měl výborné znalosti snad ze všech oborů, ale předal je správně polopatickou formou :). Hodně si cením zprostředkovaných příběhů od pamětníků, ze kterých mrazí i za teplého dne uprostřed na první pohled louky ... na druhý pohled to totiž může být bývalý zajatecký lágr, dřívější vybombarovaná vesnice, místo dopadu sestřeleného bombardéru, strop protiflakového krytu nebo podobně. Takových věcí tu máme totiž na dosah obrovské množství a já to do dneška vůbec nevěděl.

Datum zážitku: říjen 2020
1  Poděkujte uživateli jiridovrtel.
Recenzováno: 24. září 2020 prostřednictvím mobilu

Příjemné povídání, spousta informací. Záleží na skupině, co ji zajímá,zda chce více detailů nebo naopak méně.

Poděkujte uživateli Hotel_Na_Rychte.
Recenzováno: 21. září 2020

V rámci našeho výletu jsme prožili velmi zajímavé, poučné a příjemné odpoledne. Všechno proběhlo tak, jak bylo domluveno, komunikace s organizátorem byla od počátku skvělá, ve všem nám vyšel vstříc a den přizpůsobil našim zájmům. O jakémkoliv místě, kde jsme se zastavili, dovedl náš průvodce zajímavě vyprávět, a jeho znalosti z oblasti historie, architektury, těžby uhlí a chemického průmyslu nebo přírody jsou neuvěřitelné. Vypráví poutavě a umí dávat věci do souvislostí, díky němu jsme se dozvěděli spoustu nových informací o, pro nás neznámém, místě a užili jsme si off road putování zajímavou krajinou. Mohu všem doporučit a už se těším na některý z dalších výletů.

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli Eva B.
Recenzováno: 15. září 2020

Sraz po třiatřiceti letech od ukončení ČVUT naší šesticí K-klanu proběhl letos u nás. Požádal jsem Offroadsafari, aby nás s kamarády provezli Českým středohořím. Martin Barry Bareš s kolegy se postarali o opravdu super pohodu během celého soukromého výletu. Přijeli pro nás k hotelu a na konci dovezli zpět, ukazovali krajinu, stepi, stavby, okořenili připomínkami historických událostí a významných osobností se vztahem k daným místům. Střídali jsme přírodu s architekturou, nezapomněli na dobré posezení u oběda, zavezli nás za zvířaty na farmu, vyzkoušeli jsme rýžování českých granátů. Komorní sestava dvanácti dospělých a devítiletého Kryštofa. Akcí jsme byli všichni nadšeni a moc děkujeme.

Poděkujte uživateli milankubista.