“Dokonalý zážitek ”

Agave Restaurant
Možnosti stravování: Snídaně, Obědy, Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 14. října 2017 prostřednictvím mobilu

Velice milé překvapení při první návštěvě. Skvělé jídlo, koktejly a příjemná a rychlá obsluha. Jídlo bylo rychle na stole i při plnějším obsazení.

Poděkujte uživateli maiky654165.
Scott K, Manager v zařízení Agave Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. října 2017

Dokonalé připomínky. Děkuji mnohokrát.

Recenzováno: 2. října 2017

Každoroční obřad s kamarádkou dobré divadlo + dobrá restaurace před..nás zavedl do Agave. Letos jsme vyzkoušely podruhé a příští rok nebudeme už hledat jinou. Důstojné prostředí, výborné jídlo a margarita. Pohoda, nenucenost a kvalita.

Poděkujte uživateli teddykus.
Recenzováno: 21. července 2017

Jak jednou ochutnáte California burrito, nebudete chtít nic jiného! Za mě nejlepší Mexická restaurace v Praze. Určitě stojí za to ochutnat i vynikající koktejly. A obsluha? Pokaždé perfektní!

Poděkujte uživateli nikolatumova1.
Scott K, Manager v zařízení Agave Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. července 2017

Děkuji za pěkné komentáře. Californie Burrito je chutné!

Recenzováno: 20. dubna 2017

Do podniku se mi oc nechtělo, protože mi mexická kuchyně většinou vůbec nechutná. Nechal jsem se přesvědčit a nakonec jsem nelitoval.

První u čeho se musím zastavit byly skvělé drinky. Margarita ve skleničce, kde je kolem dokola sůl, to byla opravdu pecka. Vlastně jediné, co jsem chtěl ochutnal bylo ceviche a musím říct, že bylo moc dobré. Ochutnal jsem kousek quesadilly s hověžím a ta mě doslova posadila na zadek.

Když k tomu přidám kvalitní obsluhu a pěkné prostředí, nemusím se příliš rozmýšlet, zda sem ještě někdy zavítám.

Poděkujte uživateli tony_z_plzne.
Scott K, Manager v zařízení Agave Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. května 2017

Děkuji za skvělé komentáře. Jsme rádi, že jsme vás překvapili.

Recenzováno: 20. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Velice příjemný podnik, skvělá obsluha. Jídlo velice chutné a skvěle vypadající :). Ochutnali jsme i pár drinků a musím říct, že cena odpovidá kvalitě a chuti. Pro nás maximální spokojenost :)

1  Poděkujte uživateli Dominika B.
Scott K, Manager v zařízení Agave Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. února 2017

Děkuji za pěkné komentáře.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Agave Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Agave Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!