“Večeře ”

BadJeff's Barbeque
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Večeře, Obědy, Rezervace
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 12. března 2018 prostřednictvím mobilu

Výborný burger! Navštívili jsme a perfektní, příjemná a vstřícná obsluha a výborné jídlo. Určitě rádi přijdeme znovu!

Poděkujte uživateli Petunie V.
Maki S, Manager v zařízení BadJeff's Barbeque, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. dubna 2018

Zdravím Vás Petunie V,

Děkujeme Vám moc za krásnou recenzi!!
Jsme velmi potěšeni, že vám v naši restauraci chutnalo,a těšíme se na vaší další návštěvu.

Recenzováno: 10. března 2018 prostřednictvím mobilu

S kamarády jsme to tu navštívili. Velmi pěkný interier, super obsluha. Objednali jsme si nějaké burgery, žebra, křidélka a salát. Nebylo to špatné, ale asi už jsem měl lepší bbq žebírka a i burger. Přesto kvůli parádnímu servisu se rádi ještě zastavíme.

Poděkujte uživateli Tomáš S.

Zdravím Vás Zdravím Vás ,

Děkujeme mnohokrát za vaši návštěvu a za Váš komentář, kterého si velice vážíme !

Recenzováno: 14. února 2018 prostřednictvím mobilu

Pěkné, čisté prostředí.Blízko centra. Milá obsluha.Jídlo naprosto vynikající! Fajn hudba. Doporučuji také burger.

Poděkujte uživateli Tereza D.
Maki S, Manager v zařízení BadJeff's Barbeque, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. února 2018

Dear Tereza D,

Recenzováno: 7. září 2017 prostřednictvím mobilu

Fajn atmosféra, možná bych přidala trochu více světla. Milá a rychlá obsluha. Výborná žerba, z velké porce se najíte dva. Moc dobré trhanel vepřové a ty hranolky, ty jsou prostě nejlepší.

Poděkujte uživateli Phuong L.
Maki S, Manager v zařízení BadJeff's Barbeque, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. září 2017

Zdravím Vás Phuong L,

Recenzováno: 8. dubna 2017

Naše včerejší návštěva byla skvělá. Degustační menu bylo perfektní včetně všech příloh, personál byl naprosto skvělý a přátelský. Líbí se mi, že vědí, co dělají, menu je jednoduché, ale přesto si člověk má problém vybrat. Degustační menu je tedy ideální volba.
Doporučuji ochutnat i dezerty!
Určitě se těším na další návštěvu a trošku mě mrzí, že jsem o tomto místě nevěděl dřív!
Díky moc za super večer.

Poděkujte uživateli Milan S.
Maki S, Manager v zařízení BadJeff's Barbeque, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. dubna 2017

Zdravím Vás Milan S,

Děkujeme Vám moc za krásnou recenzi!!

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo BadJeff's Barbeque, si také prohlíželi

Už jste navštívili BadJeff's Barbeque? Sdílejte své zkušenosti!