“Příjemné překvapení ”

BadJeff's Barbeque
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Obědy, Večeře, Rezervace
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 2. října 2018 prostřednictvím mobilu

Přišli jsme s přítelem v sobotu, kdy už půlku věcí bohužel neměli, ale to vůbec nevadilo. Žebra byly naprosto fantastický. Určitě se vrátíme zpět na burgera, který už bohužel nebyl. Obsluha milá a velmi vstřícná. Určitě vřele doporučuji

Poděkujte uživateli M2056JXjuliek.

Recenzováno: 27. května 2018 prostřednictvím mobilu

Klidný, malý podnik s příjemnou stylovou muzikou a velmi přátelskou obsluhou, která je si vědoma, jak kvalitní produkt nabízí, což dává najevo lišáckými úsměvy, když děkuje hostům za pochvalu. Těch jsem během své krátké návštěvy slyšel od okolních stolů několik. Žebra s barbacue omáčkou, vynikající křupavoučkou bagetkou a vlastními batátovými hranolkami, kterých byl sice jen malý kalíšek, ale i tak to stačilo, jsou opravdu zážitek. K tomu jedno, dvě Unětické a člověku je hned tak nějak lépe na světě. To vše za cenu méně než 300 Kč za tzv. 1/2 porci, která i mě, celkem velkému chlapovi, naprosto stačila.

Poděkujte uživateli Medikum.
Recenzováno: 11. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Odskocila jsem si do restaurace během oběda z prace, rychlá a profesionální obsluha a výborně jídlo. Příjemné prostředí.

Poděkujte uživateli juliestranska.
Maki S, Manager v zařízení BadJeff's Barbeque, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. dubna 2018

Zdravím Vás juliestranska,

Děkujeme mnohokrát za vaši návštěvu a za Váš komentář, kterého si velice vážíme !
Jsme velmi potěšeni, že vám v naši restauraci chutnalo,a těšíme se na vaší další návštěvu.

Recenzováno: 12. března 2018 prostřednictvím mobilu

Výborný burger! Navštívili jsme a perfektní, příjemná a vstřícná obsluha a výborné jídlo. Určitě rádi přijdeme znovu!

Poděkujte uživateli Petunie V.

Zdravím Vás Petunie V,

Děkujeme Vám moc za krásnou recenzi!!

Recenzováno: 10. března 2018 prostřednictvím mobilu

S kamarády jsme to tu navštívili. Velmi pěkný interier, super obsluha. Objednali jsme si nějaké burgery, žebra, křidélka a salát. Nebylo to špatné, ale asi už jsem měl lepší bbq žebírka a i burger. Přesto kvůli parádnímu servisu se rádi ještě zastavíme.

Poděkujte uživateli tom_sY8575WA.

Zdravím Vás Zdravím Vás ,

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo BadJeff's Barbeque, si také prohlíželi

Už jste navštívili BadJeff's Barbeque? Sdílejte své zkušenosti!