Recenzováno: 4. září 2018

Vynikající hotel s krásnýma pokojema. Jediné co bych vytknul a nelíbilo se mi, je výše ceny za parkování v hotelovém dvorě. 540kč za den mi přijde celkem přehnané když jste v hotelu ubytovaní. Jinak vše ostatní úžasné.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli josefryska1990.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Wenceslas Square Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. září 2018

Velice vám děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Jsme samozřejmě rádi, že uvádíte i kritické připomínky, které nám pomohou zlepšit naše služby.

Recenzováno: 2. září 2018 prostřednictvím mobilu

Moc krásný hotel, byla jsem příjemně překvapena. Pokoj úžasný a na závěr odjezdu snídaně - naprostá parada, vse na co si clovek jen vzpomene. Není co vytknout, s pritelem jsme byli nadmíru spokojeni !

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli nikolabobovska.

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 30. července 2018

Skvělý hotel s ideální lokalitou, pokoj čistý a útulný s nádherným výhledem na Národní divadlo, Petřín a v neposlední řadě na dominantu - Pražský hrad. Snídaně bohaté a chuťově vynikající. Personál maximálně ochotný a vstřícný. Při další návštěvě Prahy se zde opět velmi rádi vrátíme.

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli Jessie1326.
Recenzováno: 29. června 2018 prostřednictvím mobilu

V hotelu jsem byla ubytována s přítelem. Hned ve dveřích nás přivítal portyr, který nás uvedl na recepci. Check in byl rychlí a personál velice příjemný. Pokoj byl krásný a čistý. Snídaně výborné a opravdu bohatý výběr. Obsluha na snídani prijemna. Nesmím zapomenout na nádherný výhled na terase. Všem jen doporučuji.

Datum pobytu: březen 2018
Poděkujte uživateli Krystina P.
Recenzováno: 10. června 2018

Byli jsme velice spokojeny. V recepci nám vyšli maximálně vstříc. Pokoj byl čistý. Jen koupelna byla trochu cítit, jinak dobré. Snídaně výborná a pestrá. V hotelu byl klid a pořádek. Služba uschování zavazadel při ukončení pobytu byla pro nás velice vítaná.

Datum pobytu: květen 2018
Poděkujte uživateli ivanamastna.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Wenceslas Square Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. června 2018

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.