Recenzováno: 7. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Pokoj byl cisty .snidane formou bufetu chutna.profesionalita personalu na recepce.mihu jen doporucit.Hotel v blizkosti centra s krasnym vyhledem.Nadhery vyhled z terasy.Ubytovani je velmi komfortni. )))

Datum pobytu: listopad 2018
Poděkujte uživateli Jira O.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Wenceslas Square Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. listopadu 2018

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 4. září 2018

Vynikající hotel s krásnýma pokojema. Jediné co bych vytknul a nelíbilo se mi, je výše ceny za parkování v hotelovém dvorě. 540kč za den mi přijde celkem přehnané když jste v hotelu ubytovaní. Jinak vše ostatní úžasné.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli josefryska1990.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Wenceslas Square Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. září 2018

Velice vám děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Jsme samozřejmě rádi, že uvádíte i kritické připomínky, které nám pomohou zlepšit naše služby.

Recenzováno: 2. září 2018 prostřednictvím mobilu

Moc krásný hotel, byla jsem příjemně překvapena. Pokoj úžasný a na závěr odjezdu snídaně - naprostá parada, vse na co si clovek jen vzpomene. Není co vytknout, s pritelem jsme byli nadmíru spokojeni !

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli nikolabobovska.

Recenzováno: 30. července 2018

Skvělý hotel s ideální lokalitou, pokoj čistý a útulný s nádherným výhledem na Národní divadlo, Petřín a v neposlední řadě na dominantu - Pražský hrad. Snídaně bohaté a chuťově vynikající. Personál maximálně ochotný a vstřícný. Při další návštěvě Prahy se zde opět velmi rádi vrátíme.

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli Jessie1326.
Recenzováno: 29. června 2018 prostřednictvím mobilu

V hotelu jsem byla ubytována s přítelem. Hned ve dveřích nás přivítal portyr, který nás uvedl na recepci. Check in byl rychlí a personál velice příjemný. Pokoj byl krásný a čistý. Snídaně výborné a opravdu bohatý výběr. Obsluha na snídani prijemna. Nesmím zapomenout na nádherný výhled na terase. Všem jen doporučuji.

Datum pobytu: březen 2018
Poděkujte uživateli Krystina P.