“Vždy velký zážitek ”

Field Restaurace
Kuchyně: Česká, Mezinárodní
Možnosti stravování: Večeře, Obědy, Pozdě v noci, Rezervace
Popis: Dress code: smart casual.
Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Každá návštěva je pro mne velkým zážitkem. Každé sousto je naprostá exploze chutí a ještě jídlo na “talíři” vypadá jako umělecké dílo! Servis je velmi pozorný a zážitku velmi prospívá i uvolněná atmosféra v restauraci.

Poděkujte uživateli kostej2015.

Recenzováno: 30. září 2020

Tak moji milý gurmáni mám pro vás další tip na neobyčejný gurmanský zážitek.Restauraci Field jsem navštívil minulý rok a tak se s Vámi musím podělit s celkovým dojmem s večeří s rodinou.U vstupu do restaurace nás uvítala velmi milá obsluha,která nás uvedla našemu stolu.Po našem usazení nám bylo nabídnuto menu restaurace.Po ohledu restaurace jsem si všiml jednoduchého minimalistického interiéru doplněný rekvizitami pluhu,kosy a podsvíceného stropu nic rušivého.A po tom co jsme si vybraly z menu padla pro mne volba na degustační menu a začala ukázka mistrovské kuchyně té nejvyšší kategorie.Všechny pokrmy byly servírovany a prezentovány až v umělecky laděných harmonických a neočekávaných chutích nebylo co vytknout párování vín bylo také v pořádku což jenom podtrhla celkový dojem.Radek Kašpárek dokázal že má michelinskou hvězdu po právu mistr svého řemesla.Tak moji milý restauraci vřele doporučuji a musíte si užít výjimečný gurmánský zážitek.

1  Poděkujte uživateli FIGHETRWFI.
Recenzováno: 4. srpna 2020

Skvělé jídlo, měli jsme týdenní menu za 590 za což jsou 3 chody, bylo jsme velmi spokojeni jak s jídlem, tak obsluhou. Výtečné bya upravena zelenina v pokrmech.

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli bronekTP.
Recenzováno: 30. července 2020

Byl to nečekaný zážitek, ohromně zajímavé kombinace chutí a barev, efektní servírování pokrmů. Interiér je vlastně jednoduše zařízený a nestrhává na sebe pozornost. Obsluha byla bezvadná - profesionální a přirozeně přátelská . Rozhodně se těšíme na další návštěvu, ať už večeři nebo oběd.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli Adventure782731.
Recenzováno: 26. července 2020

Byl jsem s kamarádem na obědě. Restaurace byla poloprázdná, ale i tak nás posadili na vyvýšený stůl, který je dost nepohodlný. Jídlo bylo výborné, ale obsluha byla dost špatná. Utratili jsme 15.000 kč za 2 osoby, ale za ty peníze už se nikdy nevrátíme.

Datum návštěvy: červenec 2020
2  Poděkujte uživateli filipseznam.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Field Restaurace, si také prohlíželi

Už jste navštívili Field Restaurace? Sdílejte své zkušenosti!