“Galasova Mikulášská Cyklojízda”

Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Okolí: Karlín
Recenzováno: 30. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Dobrý den . Měli jsme Mikulášskou Cyklojízdu a vybrali jseme si cíl vaší hospodu .Obsluha nás mile uvítala a usadila ke stolu . Dali jsme si několik piveček z malých pivovarů , jídlo a panáčky . Já jsem si dal koleno a bylo výborné se štávičkou . Tak výborné koleno jsem hodně dlouho neměl . Obsluhující slečna Martina byla velmi sympatická a ochotná .Děkuji moc a přijdu zas majitel organizace Galasovy Cyklojizdy Vladimír Galas .

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 357vladimirg.

Recenzováno: 22. srpna 2018

Tunel pod Vítkovem je takovým fenoménem a jeho zdolání z Karlína může být náročné. O to příjemnější je cesta dolů a proto je důvod oslavovat jakoukoliv cestu - nahoru je potřeba energie a dolů zase příchod do Karlína, který je po záplavách hezkým kulturním místem. A právě takovým vhodným podnikem pro navštívením je právě Hostinec U Tunelu, kde čepují dobrá piva, obsluha je vcelku milá a ceny přijatelné. Za co si zaplatíte, to dostanete a kvalita jídla je více méně určená právě k pivům. Takže není na co si stěžovat.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli NMechacek.
Recenzováno: 3. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Chodíme do hostince na obědy. jídlo bylo vždycky skvělý a za dobrou cenu! I pres moji vybiravost si vždy vyberu :)

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli KristynaMi.
Recenzováno: 26. listopadu 2017

Zašla jsem sem náhodou a byla jsem ohromena! Velmi příjemný jdelní lístek, zajímavá piva...bohužel jsme přišli večer před státním svátkem, takže dost piv už nebylo k dispozici a obsluha už odmítla narážet nové sudy..
Ale ta tlačenka!!!!!! Lepší než od babičky.

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli 417ivanah.
Recenzováno: 23. října 2017

Příjemná hospoda s jídlem, které bych nazval domácím. Výborné polévky k polednímu menu a snad kompletní nabídka pivovaru Konrád na čepu. Mohu jen doporučit.

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli 323filipv.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hostinec U Tunelu, si také prohlíželi

Už jste navštívili Hostinec U Tunelu? Sdílejte své zkušenosti!