PUZZLE ROOM Escape Game
Č. 29 z 350 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Golemova skrýš & Stroj času

Vyzkoušely jsme s kamarádkou obě hry, a byly jsme naprosto spokojené. Měly jsme štěstí na... přečíst další informace

Recenzováno: 9. března 2020
destiny B
Úžasná hra

Dnes jsme navštívili Vaši únikovou hru Golemova skrýš souboj týmů, bylo to perfektní, užili jsme si... přečíst další informace

Recenzováno: 16. února 2020
janaradova

Recenzováno: 20. října 2019

Byla to naše první rodinná hra a- výborný. Moc jsme si to všichni užili ,i prťata (4,7,10) i dospěláci.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli zuzce.
KatkaHa, Vlastník v zařízení PUZZLE ROOM Escape Game, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. října 2019

Dobrý den, Zuzko,

mockrát děkujeme, vážíme si vaší zpětné vazby :)

Katka

Recenzováno: 18. října 2019

Úplně super ! :) byl to úžasný zážitek:)jedná z nejlepších únikovek. Hlavně organizátorka Míša byla hrozně milá a napomocná. Vřele doporučuji.

Datum zážitku: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli Jancerny1.

moc děkujeme za krásnou zpětnou vazbu :) Jsme rádi, že jste si návštěvu užili.

Katka

Recenzováno: 14. října 2019

příjemné prostředí, kvalitní a milý personál, odpovídající náročnost (i pro děti kolem 12 let). Jediná věc - nedostatečná technická připravenost - bylo málo vody na dosažení zprávy.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli mkz142019.
KatkaHa, Vlastník v zařízení PUZZLE ROOM Escape Game, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. října 2019

děkujeme za milý komentář a omlouvám se za technický problém. Samozřejmě to nebyl záměr a vždy na technické vybavení dáváme pozor. Je nám líto, že tato situace nastala.

Puzzle Room

Recenzováno: 14. října 2019

Dobrá zábava. Šli jsme na tuto atrakci poprve a proto jsme si vybrali verzi Golem. Obtížnost byla tak akorát,takže super zábava.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli jaroslavmach.

Dobrý den, mockrát děkujeme ze milý komentář.

Puzzle Room

Recenzováno: 20. července 2019

Byla to naše pátá únikovka a taky první, kde jsme unikli. Krásné zpracování, velmi zajímavé a neotřelé úkoly, ke kterým ne vždy stačilo jen přemýšlet. Na první pohled jsem se bála, že hra bude určená pro menší, ale my byli všichni dospělí a bavila nás taky :)

Datum zážitku: únor 2019
Poděkujte uživateli kookiehere.