“Procházka Prahou ”
Recenze Joy Burger

Joy Burger
Recenzováno: 30. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

V malebné části starého města hned u Prašné brány jsme narazily na menší útulnou restauraci specializovanou na burgery. jelikož je milujeme šli jsme je navštívit. u vstupu nás mile uvítali servírka a číšník, usadili nás a nabídli k pití domácí limonády. vybrali jsme si Chedar burger a má žena Caprese burger s hranolkama. Bylo famózní jak jídlo a pití tak obsluha . Za nás mohu jen doporučit. Moc děkujeme.

Poděkujte uživateli Jan S.
Ioana_Rad, Public Relations Manager v zařízení Joy Burger, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. září 2017

Dear, Jan S,

Děkujeme moc za zpětnou vazbou. děkujeme za hezkou recenzi a těšíme se na další návštěvu :)

Best regards,

Recenzováno: 30. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Jedny z nejlepších "opravdových" burgrů v Praze. Fantastická "křidelka" a čerstvé vafle. Rozhodně doporučuji.

1  Poděkujte uživateli koki_koki_koki.

koki_koki_koki,

Best regards,

Recenzováno: 29. července 2017

Při návštěvě vaší restaurace jsme se setkali s velmi příjemnou obsluhou slečny Soni a byli jsme velmi spokojeni s jídlem, které jsme si vybrali , velmi příjemné a profesionální vystupování a příjemná atmosféra. Byli jsme spokojeni a určitě se sem vrátíme .

Naděžda

Poděkujte uživateli nadezdacisarikova.
Ioana_Rad, Public Relations Manager v zařízení Joy Burger, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. srpna 2017

Děkujeme krásně za skvělou recenzi a těšíme se n Vaši příští návštěvu! <3

Recenzováno: 13. února 2017

Po dlouhém hledání a vybírání jsme na burgerovou večeři vyrazili právě sem. První dojem z restaurace byl velmi dobrý, servírka nám zrovna připravila místo na sezení u stolu v jinak téměř plné restauraci. Veliké plus za točeného černého Kozla. Výtečné cibulové kroužky a pestrý výběr burgerů, které byly velmi dobré, ale ne vynikající. Batátové hranolky měly též určité rezervy. Minusem jsou velmi malé toalety, obsluha v průběhu večera ztrácela (i když se restaurace vyprazdňovala) na rychlosti, celkově však byla poměrně příjemná. Prostor na zlepšení rozhodně je.

Poděkujte uživateli Jan B.
Martin Č, Community Manager v zařízení Joy Burger, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. února 2017

Honzo, děkujeme moc za zpětnou vazbou. Prostor ke zlepšení určitě vnímáme a pracujeme na tom. V každém případě ale moc děkujeme za hezkou recenzi a těšíme se na další návštěvu :)

Recenzováno: 19. března 2016 prostřednictvím mobilu

Velmi hlučné a stísněné prostředí kde není ani moc prostor hrát si na servis. Burger byl ale dobrý a v centru Prahy je přemrštěná cena ničím neobvyklým.

1  Poděkujte uživateli z01j.
Petra P, Public Relations Manager v zařízení Joy Burger, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. března 2016

Děkujeme Vám za názor, ceníme si každého názoru našich zákazníku. S přáním krásného dne, Joy

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Joy Burger, si také prohlíželi

Už jste navštívili Joy Burger? Sdílejte své zkušenosti!