“Přátelská obsluha”

Kuchyně: Evropská, Česká, Kavárna
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 10. listopadu 2019

Fantastická obsluha a výborná káva. Obsluha s úsměvem obslouží i těsně před zavíračkou a ještě vás mile překvapí.

Poděkujte uživateli ivakrizkova.

Recenzováno: 27. dubna 2019

Dvakrát jsem si vzala pouze kávu s sebou, dnes poprvé snídaně. Zařadili jsme se mezi turisty, kteří tvořili převážnou část spolujedlíků. I obsluha se na nás pokoušela mluvit anglicky, skoro to vypadalo, že tam češi moc nechodí. Ceny vyšší, ale to lze v centru Prahy očekávat. Pokud nejíte vejce a nemáte chuť na sladké, tak si moc nevyberete. Tousty, panini...jsou prý k dispozici až odpoledne. Nicméně já se svého panini dočkala. A bylo velmi dobré. Nevím, jestli všechno vyrábí a pečou přímo v Liberice, nemyslím si, ale pochutnali jsme si. A marmeláda k dispozici na stole je mor:-D Celkově spokojenost - dobré a čerstvé jídlo, výborná káva, ochotná obsluha, odcházeli jsme skvěle naladěni na celý den a o to u snídaně jde:-D

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli corinthia2018.
Recenzováno: 10. března 2019

Zastavila jsem se dvakrát v sobotu dopoledne pro kafe do ruky. Kávě se nic vytknout nedá, výborná. Ochotná obsluha. Z pečiva měli poprvé jen croissanty. Podruhé byl výběr o něco větší, přesto bych čekala lepší nabídku. Poprvé byla kavárna plná, a tudíž i dost hlučná. Takže na posezení s kávou a přáteli to není, mimo jiné i kvůli nedostatku místa. Rychlá snídaně - proč ne.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli corinthia2018.
Recenzováno: 12. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Již 3 měsice tuto kavárnu pravidelně navštěvujeme a nemáme důvod chodit jinam. Příjemná a milá obsluha, luxusní káva a domácí dezerty (hlavně banánový chleba) a také neskutečně pohodlné posezení ve stylových ušácích :-)

Datum návštěvy: prosinec 2017
1  Poděkujte uživateli Ludmila N.
Recenzováno: 2. července 2016

Snídaně byla výborná jediná výtka je k obsluze, kdy nás obsluhovala paní, která neuměla ani slovo česky, druhá věc byla trochu jetá šunka ( prostě nebyla zrovna nejčerstvější) a třetí byl celkem špinavý stůl, ale byl tam fakt frmol, tak to nechám bez úbytku bodů... Výborná byla Holandská omáčka a vejice Benedikt, ta většinu negativ smazala!

Datum návštěvy: červenec 2016
Poděkujte uživateli Karel P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Liberica Cafe, si také prohlíželi

Už jste navštívili Liberica Cafe? Sdílejte své zkušenosti!