“Skvělá kuchyně!”

Možnosti stravování: Večeře, Snídaně
Okolí: Praha 6
Popis: French bistro
Recenzováno: 10. září 2015

Polední menu za příznivé ceny. Skvělé jídlo, výborné francouzské víno a velmi příjemná obsluha. Vřele doporučuji!

Poděkujte uživateli jindra101.
aTablebistro, Vlastník v zařízení à Table!, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. září 2015

Moc děkujeme za hezkou recenzi....moc nás těší, že jste byli u nás spokojení...budeme se těšit na další Vaše návštěvy.
Krásný den
team bistra à Table!

202472 recenzí

Recenzováno: 16. prosince 2014

Vše bylo naprosto v pořádku, personál moc příjemný a jídlo fantastické. Ochutnal jsem konfitovanou kachnu a Creme Bruleé. Všem vřele doporučuji...:)

• Atmosféra
Poděkujte uživateli vallio1978.
Recenzováno: 3. září 2018

Recenzováno: 27. července 2018 prostřednictvím mobilu

aTablebistro, Vlastník v zařízení à Table!, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. srpna 2018

Recenzováno: 6. července 2018

aTablebistro, Vlastník v zařízení à Table!, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. července 2018

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo à Table!, si také prohlíželi

Už jste navštívili à Table!? Sdílejte své zkušenosti!