“Příjemné prostředí a výborné jídlo”
Recenze à Table!

à Table!
Kuchyně: Francouzská
Možnosti stravování: Snídaně, Večeře
Okolí: Praha 6
Popis: French bistro
Recenzováno: 22. září 2015

Za poslední měsíc jsem byla v tomto malém příjemném podniku třikrát na obědě a vždy jsem byla velmi spokojená. Jídlo nápadité, kuchyně vynikající, obsluha milá, prostředí příjemné, k tomu jednoduchý interiér, čisto a útulno. Uchvátily mne jejich skvělé polévky, domácké velmi dobré hlavní chody, chutné dezerty i výborná káva, navíc velmi příznivá cena poledního menu. Potěší i voda v karafě na každém stole k jídlu zdarma.

Poděkujte uživateli Senka P.

151965 recenzí

Recenzováno: 10. září 2015

Polední menu za příznivé ceny. Skvělé jídlo, výborné francouzské víno a velmi příjemná obsluha. Vřele doporučuji!

Poděkujte uživateli jindra101.
aTablebistro, Vlastník v zařízení à Table!, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. září 2015

Moc děkujeme za hezkou recenzi....moc nás těší, že jste byli u nás spokojení...budeme se těšit na další Vaše návštěvy.
Krásný den
team bistra à Table!

Recenzováno: 16. prosince 2014

Vše bylo naprosto v pořádku, personál moc příjemný a jídlo fantastické. Ochutnal jsem konfitovanou kachnu a Creme Bruleé. Všem vřele doporučuji...:)

• Atmosféra
Poděkujte uživateli vallio1978.
Recenzováno: před 1 týdnem

aTablebistro, Vlastník v zařízení à Table!, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem

Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo à Table!, si také prohlíželi

Už jste navštívili à Table!? Sdílejte své zkušenosti!