“specielní Gout de France”
Recenze à Table!

à Table!
Kuchyně: Francouzská
Možnosti stravování: Snídaně, Večeře
Okolí: Praha 6
Popis: French bistro
Recenzováno: 31. března 2016

Jednou za rok se tato akce koná,letos 5 rest.v Praze.Vzhledem k tomu,že do bistra chodím,aniž by byla zvláštní akce,šla jsem i tentokrát.Velmi dobře sestavené menu a podotýkám nebyly to degustační porce,ale spíše nadprůměrné,takže došlo i na balení domů.Skvělé.Ale je to jen jednou do roka.Při normální návštěvě doporučuji vždy skvělé polevky,qische,posledně jsem měla kachní prsa.Je sympatické,že zdejší bistro je "Bistro " vždy skvělé víno a super inteligentní obsluha.PS dík za GOUT Jean Charles Buger

Poděkujte uživateli jana p.

Recenzováno: 13. listopadu 2015

pozdní oběd s syny vybral nejstarší po prvé jen na základě recenzí ? Mám věčně hladové děti a ještě dost vybíravé Bistro velmi přátelské asi rodinné nehraje si na luxus ale kdo by odmítnul francouskou kuchyni v Dejvicích ?

2  Poděkujte uživateli petr9852.
Recenzováno: 24. září 2015

Velice ochotný a příjemný personál a skvělá kuchyně! Vřele doporučuji všem :) Moc nám všem chutnalo.

Poděkujte uživateli Veronika S.
Recenzováno: 22. září 2015

Za poslední měsíc jsem byla v tomto malém příjemném podniku třikrát na obědě a vždy jsem byla velmi spokojená. Jídlo nápadité, kuchyně vynikající, obsluha milá, prostředí příjemné, k tomu jednoduchý interiér, čisto a útulno. Uchvátily mne jejich skvělé polévky, domácké velmi dobré hlavní chody, chutné dezerty i výborná káva, navíc velmi příznivá cena poledního menu. Potěší i voda v karafě na každém stole k jídlu zdarma.

Poděkujte uživateli Senka P.
Recenzováno: 10. září 2015

Polední menu za příznivé ceny. Skvělé jídlo, výborné francouzské víno a velmi příjemná obsluha. Vřele doporučuji!

Poděkujte uživateli jindra101.
aTablebistro, Vlastník v zařízení à Table!, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. září 2015

Moc děkujeme za hezkou recenzi....moc nás těší, že jste byli u nás spokojení...budeme se těšit na další Vaše návštěvy.
Krásný den
team bistra à Table!

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo à Table!, si také prohlíželi

Už jste navštívili à Table!? Sdílejte své zkušenosti!