“Mnam”

Možnosti stravování: Snídaně, Večeře
Okolí: Praha 6
Popis: French bistro
Recenzováno: 25. března 2017 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme náhodou s přítelkyní a doporučuji. Pohodová a atmosféra menšího podniku ve francouzském stylu, jednoduchý a vkusny interiér. Jidlo vyborne, obsluha rychlá a milá, ceny příznivé. Menu nijak obsáhlé což povazuji za plus, vše bylo čerstvé. Určitě se sem vratime.

Poděkujte uživateli Stanislav S.

Recenzováno: 12. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Pohodovy zazitek..dobre jidlo, vino, obsluha... Privetiva cena.. Mohu doporucit... Byl jsem moc spokojeny. Davam za 1

2  Poděkujte uživateli Josef Ž.
Jean-Charles B, Vlastník v zařízení à Table!, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. září 2016

Moc děkujeme za návštěvu, plný počet hvězdiček nás velmi potěšil. Největší pochvalou a radostí pro nás je ale Vaše spokojenost a doporučení dalším hostům.
Budeme se těšit brzy na Vaši návštěvu.
S přáním krásného dne
team bistra

Recenzováno: 3. července 2016

Jsem častým hostem tohoto podniku kvůli jeho autentické francouzské kuchyni. Jejich krémové polévky nemají konkurenci.

Poděkujte uživateli Ladislav V.
Jean-Charles B, Vlastník v zařízení à Table!, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. července 2016

Velice děkujeme za recenzi i hodnocení. Jsme moc rádi, že jste si oblíbil naše polévky a věříme, že si najdete v menu i další oblíbence.
Budeme se těšit na Vaše návšěvy.

s přáním krásného dne
celý team bistra

Recenzováno: 7. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Mile privitani v jedne osobe a majitele spolu s netradicnim salatem. Pusobivy interier, perfektni obsluha. Cele menu je zajimave. Deni, jarni a stale.

Poděkujte uživateli Ferdinand_Von_Berg.
Recenzováno: 31. března 2016

Jednou za rok se tato akce koná,letos 5 rest.v Praze.Vzhledem k tomu,že do bistra chodím,aniž by byla zvláštní akce,šla jsem i tentokrát.Velmi dobře sestavené menu a podotýkám nebyly to degustační porce,ale spíše nadprůměrné,takže došlo i na balení domů.Skvělé.Ale je to jen jednou do roka.Při normální návštěvě doporučuji vždy skvělé polevky,qische,posledně jsem měla kachní prsa.Je sympatické,že zdejší bistro je "Bistro " vždy skvělé víno a super inteligentní obsluha.PS dík za GOUT Jean Charles Buger

Poděkujte uživateli jana p.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo à Table!, si také prohlíželi

Už jste navštívili à Table!? Sdílejte své zkušenosti!