“Zajímavá kuchyně, poněkud dražší”
Recenze PEPE LOPEZ PRAHA - UKONČENO

PEPE LOPEZ PRAHA
Kuchyně: Mexická
Vhodné pro: Romantický
Možnosti stravování: Rezervace
Popis: MEXICAN RESTAURANT AND COCKTAIL MUSIC CLUB OUR RESTAURANT / MUSIC CLUB HAS 4 FLOORS !!!!!!!!!! Visit our restaurant which will enchant you with its beautiful environment and excellent food and excellent service. Design is designed to make you feel really in Mexico. Our attractions which are not few as escalator that takes you to 2 floors. We can also offer lower floor Cocktail Bar with signature cocktails and an amazing atmosphere. We look forward to your visit
Recenzováno: 30. prosince 2015

V restauraci je příjemné prostředí a atmosféra, jídlo originální, určitě si pochutnáte. Koktejly jsem nezkoušel, ale vypadaly slibně. Ceny jsou ovšem jako na Příkopech. Můžete-li sehnat slevový voucher, nebo dostanete-li se do podniku v pracovní den přes poledne, pomůže to.

Poděkujte uživateli Marian K.
patrik š, Manažer v zařízení PEPE LOPEZ PRAHA, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. ledna 2016

Děkujeme za vaší recenzi.S pozdravem, Pepe Lopez

Recenzováno: 16. listopadu 2015 prostřednictvím mobilu

Úžasná atmosféra, skvělá hudba, jídlo a dokonale koktejly... Servis příjemný... Vřele doporučuji všem co mají rádi latinskoamerické rytmy a skvělé jidlo

2  Poděkujte uživateli Jan F.
patrik š, Manažer v zařízení PEPE LOPEZ PRAHA, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. prosince 2015

Thank for your review.Tym Pepe Lopez

Recenzováno: 11. listopadu 2015

Super jídlo, super prostředí, úžasná obsluha)),stylově zařízená restaurace, prostorná, velmi krásné prostředí, přátelská. Kdo přijde sám pozná)))

1  Poděkujte uživateli František K.

Moc děkujeme za Vaše hodnocení.Tým Pepe Lopez

Recenzováno: 28. srpna 2015

Skvělí servis na Baru od Filipa a Tomaše vše jsme měli hned a starali se o Nás opravdu dobře a to vše za doprovodu dobré kapely :-) určitě přijdeme znovu.

1  Poděkujte uživateli Silvík P.
patrik š, Manažer v zařízení PEPE LOPEZ PRAHA, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. října 2015

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi a jsme moc rádi, že jste spokojeni.Váš tým Pepe Lopez!

Recenzováno: 30. června 2015 prostřednictvím mobilu

Pražské Pepe jsem navštívila několikrát a vždy to bylo naprosto úchvatné! Velmi příjemnou obsluhou začínaje a neskutečně výbornou kuchyní a nápoji konče!Zcela určitě doporučuji!

2  Poděkujte uživateli Dominika Č.
patrik š, Manažer v zařízení PEPE LOPEZ PRAHA, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. října 2015

Dobrý den, moc děkujeme za vaše hodnocení.Tým Pepe Lopez

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo PEPE LOPEZ PRAHA, si také prohlíželi