“Dokonalé!”

PEPE LOPEZ PRAHA
Kuchyně: Mexická
Vhodné pro: Romantický
Možnosti stravování: Rezervace
Popis: MEXICAN RESTAURANT AND COCKTAIL MUSIC CLUB OUR RESTAURANT / MUSIC CLUB HAS 4 FLOORS !!!!!!!!!! Visit our restaurant which will enchant you with its beautiful environment and excellent food and excellent service. Design is designed to make you feel really in Mexico. Our attractions which are not few as escalator that takes you to 2 floors. We can also offer lower floor Cocktail Bar with signature cocktails and an amazing atmosphere. We look forward to your visit
Recenzováno: 15. ledna 2016

Atmosféra dokonalá, koktejl dokonalý, nachos výborné!! Hlavní jídlo, fajitas, také dokonalé, jako v Mexiku. Sice trochu dražší, než obvyklá restaurace, ale toto není obvyklá restaurace, toto je něco extra, a stálo to za to

Poděkujte uživateli kosejk.
patrik š, Manažer v zařízení PEPE LOPEZ PRAHA, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. ledna 2016

Moc děkujeme za vaší pochvalu.Moc si toho vážíme.Pepe Lopez

Recenzováno: 5. ledna 2016

Tento podnik jsme navštívili podruhé a k našemu zklamání naposled. Obsluha byla děsivá! Byli jsme v šoku. Personál nás při příchodu doslova ignoroval. O jejich sprostém pokřikování přes půl restaurace škoda mluvit. Cítili jsme se tu nepříjemně. Výrazný rozdíl od první návštěvy před rokem, kdy jsme tu byli velmi spokojeni. Majitel by se měl možná více zajímat o to koho zaměstnává. Bohužel tento podnik už určitě nenavšívíme.

Datum návštěvy: prosinec 2015
1  Poděkujte uživateli Daniela T.

děkujeme, že jste nám napsala.S personálem to budeme určitě řešit!
Naším cílem je spokojený zákazník.S pozdravem a velkou omluvou,Tým Pepe Lopez

Recenzováno: 2. ledna 2016

Pepe Lopez jsme navstivili letos v prosinci na zaklade doporuceni. Barmani velice dobre znali veskere drinky a vse, co pripravili, bylo vynikajici. Atmosfera v restauraci i baru Vas primo vtahne do Mexika a rekl bych, ze je nejlepsi, kterou jsme v Praze zazili. Urcite pujdeme do Pepe Lopez znovu. Pokud bude na baru Honza, budte si jisti, ze budete mit nejlepsi drinky v Praze.

Poděkujte uživateli rippey-tom.

Děkujeme za Vaší recenzi.S pozdravem Tým Pepe Lopez

Recenzováno: 30. prosince 2015

V restauraci je příjemné prostředí a atmosféra, jídlo originální, určitě si pochutnáte. Koktejly jsem nezkoušel, ale vypadaly slibně. Ceny jsou ovšem jako na Příkopech. Můžete-li sehnat slevový voucher, nebo dostanete-li se do podniku v pracovní den přes poledne, pomůže to.

Datum návštěvy: prosinec 2015
Poděkujte uživateli Marian K.

Děkujeme za vaší recenzi.S pozdravem, Pepe Lopez

Recenzováno: 16. listopadu 2015 prostřednictvím mobilu

Úžasná atmosféra, skvělá hudba, jídlo a dokonale koktejly... Servis příjemný... Vřele doporučuji všem co mají rádi latinskoamerické rytmy a skvělé jidlo

Datum návštěvy: listopad 2015
2  Poděkujte uživateli Jan F.
patrik š, Manažer v zařízení PEPE LOPEZ PRAHA, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. prosince 2015

Thank for your review.Tym Pepe Lopez

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo PEPE LOPEZ PRAHA, si také prohlíželi