“Příjemné posezení”

PEPE LOPEZ PRAHA
Kuchyně: Mexická
Vhodné pro: Romantický
Možnosti stravování: Rezervace
Popis: MEXICAN RESTAURANT AND COCKTAIL MUSIC CLUB OUR RESTAURANT / MUSIC CLUB HAS 4 FLOORS !!!!!!!!!! Visit our restaurant which will enchant you with its beautiful environment and excellent food and excellent service. Design is designed to make you feel really in Mexico. Our attractions which are not few as escalator that takes you to 2 floors. We can also offer lower floor Cocktail Bar with signature cocktails and an amazing atmosphere. We look forward to your visit
Recenzováno: 1. ledna 2017

Výborná restaurace, chodíme sem s přáteli, s partou, s rodinou, na obědy na večeře. Personál se skvěle postará, v kuchyni umí výborná jídla a drinky to jistí :-))

Poděkujte uživateli jancalinhartova.

Recenzováno: 11. listopadu 2016

Překvapilo mě, že podávají tatarku jako omáčku k jídlu. To mě zklamalo. Jídlo bylo jinak chutné. Kuřácká restaurace, to není příjemné.

Poděkujte uživateli m0n24.
Recenzováno: 30. března 2016

Byla to má druhá návštěva restaurace. První návštěva byla naprosto v pořádku, ale po druhé jsem byla rozhodnutá, že sem už nevkročím.
Po příchodu jsme na objednání pití čekali 25 minut, přitom u vedlejšího stolu byl číšník mezitím 3x. Několikrát nám zapomněli přinést pití, které jsme si objednali, nikdo se nás ani nezeptal, zda si dáme pití další, když byly odnášeny prázdné sklenice. Po mém dotazu na doporučení sladkého koktejlu jsem dostala ten nejkyselejší, který tam nabízeli. Jídlo bylo velice dobré, ale restauraci dělá z mnoha procent i personál a tady opravdu selhal!!!! Je to škoda, že tak zajímavý podnik si buduje takovouhle pověst.

Poděkujte uživateli iviv21.
Recenzováno: 17. února 2016

Ještě se mi nestalo, že by mi tu něco nechutnalo. Do Pepe chodíme především na obědy a vždy příjemná obsluha a pokaždé chrochtáme blahem :-) Možná jen malá připomínka: obsluha během oběda by mohla být malinko svižnější, přece jen máme na oběd omezený čas. Zvýhodněnou nabídku nápojů k obědovému menu bych taky vítala, páč 2 dcl nealka stojí pomalu polovinu toho jídla...Shrnutí: sláva kuchaři a jen tak dál :-)

Poděkujte uživateli iff77.
Recenzováno: 6. února 2016 prostřednictvím mobilu

Prvne jsme do Pepe Lopez zasli za kamaradem Pavlem, u ktereho mame jistotu, ze budeme perfektne obslouzeni, a ze nas i vzdy rozesmeje..Atmosfera a obsluha super
..drinky super..nachos perfektni...mila restaurace...radi se vracime

Poděkujte uživateli M V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo PEPE LOPEZ PRAHA, si také prohlíželi