“Příjemný personál”

Lavande Restaurant
Kuchyně: Zdravá, Sloučená
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Praha 5
Popis: Klademe důraz na kvalitu a na zdraví. Naše kuchyně je domácí, nepoužíváme konzervanty, základem jsou kvalitní suroviny – maso a vejce od farmářů, sezónní zelenina a ovoce od drobných pěstitelů. V našem menu najdete vedle kvalitního masa i výběr chutných bezmasých a bezlepkových pokrmů.
Recenzováno: 10. března 2017

Má návštěva nebyla dlouhá, zahrnovala vlastně "jen" polévku a sklenku červeného, ale obojí perfektní. Skvělá domácí dýňovka, servírovaná, pro mě netradičně, s jablkem, byla výborná. Vybrané červené vínko jakbysmet. Prostředí je krásné, obsluha velmi pozorná a příjemná.

Datum návštěvy: únor 2017
Poděkujte uživateli Petulanek.
Ivana K, Manažer v zařízení Lavande Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. dubna 2017

Milý (milá) Petulanku,
děkujeme za hezkou recenzi, jsme rádi, že jste u nás byla spokojená. Budeme se těšit na vaši další (a třeba i delší:) ) návštěvu.
Lavande

Recenzováno: 26. února 2017 prostřednictvím mobilu

Chodime opakovane na obedy a vzdy spokojenost. Obedy dle soucasnych trendů spise lehčí. Bonus pivo Unetice

Datum návštěvy: únor 2017
Poděkujte uživateli KejKej82.
Ivana K, Manažer v zařízení Lavande Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. března 2017

Děkujeme, jsme rádi, že jste u nás spokojení.

Recenzováno: 11. prosince 2016

už po čtvrté mile překvapeni. jídlo je výborné ač není přesolené a překořeněné, obsluhá milá. Přijdeme zas.

Datum návštěvy: prosinec 2016
Poděkujte uživateli Marketa F.

Děkujeme vám, moc nás to těší.

Recenzováno: 15. listopadu 2016

Pěkná restaurace, dobré jídlo z dobrých surovin, domácí chleba. Výborné pivo z Únětického pivovaru. Obsluha ale bohužel bez zájmu o hosta.

Datum návštěvy: listopad 2016
2  Poděkujte uživateli DIPL.ING.DAVID L.
Recenzováno: 31. srpna 2016

Velmi kvalitni jidlo a vyborna moravska vina.
Nabizeji i bezlepkova a vegetarianska jidla. Ochutnali jsme burgry - vegetariansky a hovezi, oba byli velice dobre a doporucuji tuto restauraci navstivit.

Datum návštěvy: srpen 2016
Poděkujte uživateli 156roman_.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Lavande Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Lavande Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!