“Svatomartinska husa”

Lavande Restaurant
Kuchyně: Zdravá, Sloučená
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Praha 5
Popis: Klademe důraz na kvalitu a na zdraví. Naše kuchyně je domácí, nepoužíváme konzervanty, základem jsou kvalitní suroviny – maso a vejce od farmářů, sezónní zelenina a ovoce od drobných pěstitelů. V našem menu najdete vedle kvalitního masa i výběr chutných bezmasých a bezlepkových pokrmů.
Recenzováno: 15. listopadu 2017

Nase druha navsteva Lavande nas opet nezklamala, tentokrat jsme si dali Svatomartinskou husu a nove vino od Špacka - oboji bylo na 1*
Obsluha opet bez chyby.
Nevahejte a navstivte - maji velkou nabidku bezlepkovych jidel.

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli 156roman_.

Recenzováno: 10. listopadu 2017

Milá obsluha a vynikající jídlo. Vzdušný interiér, ve kterém se člověk cítí moc příjemně. Doporučuji na večeři s přáteli nebo rodinou.

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli 614eri.
Recenzováno: 9. září 2017

Výborné jídlo, výborné pití, skvělá obsluha. Jedinou poznámku - bramborové hranolky mají být křupavé, to je jejich základní vlastnost. Pečení v troubě je super, ale nikdy neudělá křupavou kůrku.

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli Pavel H.
Ivana K, Manažer v zařízení Lavande Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. září 2017

Dobrý den, Pavle, děkujeme za krásné hodnocení. Moc nás těší, že jste u nás byl spokojený. Co se týká hranolek, jsme si toho vědomi, ale snažíme se jít lehčí, zdravější cestou. Proto raději i v menu uvádíme "pečené hranolky".
Děkujeme za milou zpětnou vazbu.

Recenzováno: 29. června 2017

Restaurace nabízí velmi pestrou nabídku jídel za skvělé ceny! Vždy odcházím spokojený. Všem doporučuji!

Datum návštěvy: červen 2017
Poděkujte uživateli Jaroslav Š.
Ivana K, Manažer v zařízení Lavande Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. června 2017

Dobrý den, Jaroslave, děkujeme vám, jsme opravdu rádi, že jste u nás spokojený.

Recenzováno: 21. května 2017

Příjemná a milá obsluha, stylový interiér, famózní kančí kýta na víně. A na závěr levandulová zmrzlina. To vše s výhledem na Vltavu. Velmi doporučuji!

Datum návštěvy: květen 2017
Poděkujte uživateli garrynemo.

Děkujeme za krásnou recenzi, nic nám neudělá větší radost, než když je host od začátku do konce spokojený. Děkujeme!

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Lavande Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Lavande Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!