“Neuvěřitelná rychlost v době obědů”

Lavande Restaurant
Kuchyně: Zdravá, Sloučená
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Praha 5
Popis: Klademe důraz na kvalitu a na zdraví. Naše kuchyně je domácí, nepoužíváme konzervanty, základem jsou kvalitní suroviny – maso a vejce od farmářů, sezónní zelenina a ovoce od drobných pěstitelů. V našem menu najdete vedle kvalitního masa i výběr chutných bezmasých a bezlepkových pokrmů.
Recenzováno: 1. března 2018

Jídlo bylo skvělé - zajímavá chuťová kombinace. V případě knedlíků vůbec nebylo poznat, že jsou bez lepku. Co musím však vytknout je uražený okraj misky na polévku. Dále v těchto chladných dnech člověk ocení horkou polévku, ta byla pouze vlažná. Již v prvním ročníku oboru kuchař-číšník se učí, že z polévky nesené hostu se musí kouřit. Jinak nemám co vytknout - domácí limonáda je výtečná a dezert neměl jedinou chybku a byl výborným zakončením návštěvy.

Poděkujte uživateli AlliqCZ.

Recenzováno: 15. listopadu 2017

Nase druha navsteva Lavande nas opet nezklamala, tentokrat jsme si dali Svatomartinskou husu a nove vino od Špacka - oboji bylo na 1*
Obsluha opet bez chyby.
Nevahejte a navstivte - maji velkou nabidku bezlepkovych jidel.

Poděkujte uživateli Roman Č.
Recenzováno: 10. listopadu 2017

Milá obsluha a vynikající jídlo. Vzdušný interiér, ve kterém se člověk cítí moc příjemně. Doporučuji na večeři s přáteli nebo rodinou.

Poděkujte uživateli 614eri.
Recenzováno: 9. září 2017

Výborné jídlo, výborné pití, skvělá obsluha. Jedinou poznámku - bramborové hranolky mají být křupavé, to je jejich základní vlastnost. Pečení v troubě je super, ale nikdy neudělá křupavou kůrku.

Poděkujte uživateli Pavel H.
Ivana K, Manažer v zařízení Lavande Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. září 2017

Dobrý den, Pavle, děkujeme za krásné hodnocení. Moc nás těší, že jste u nás byl spokojený. Co se týká hranolek, jsme si toho vědomi, ale snažíme se jít lehčí, zdravější cestou. Proto raději i v menu uvádíme "pečené hranolky".
Děkujeme za milou zpětnou vazbu.

Recenzováno: 29. června 2017

Restaurace nabízí velmi pestrou nabídku jídel za skvělé ceny! Vždy odcházím spokojený. Všem doporučuji!

Poděkujte uživateli Jaroslav Š.
Ivana K, Manažer v zařízení Lavande Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. června 2017

Dobrý den, Jaroslave, děkujeme vám, jsme opravdu rádi, že jste u nás spokojený.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Lavande Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Lavande Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!