“Super večer”

Lavande Restaurant
Kuchyně: Zdravá, Sloučená
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Praha 5
Popis: Klademe důraz na kvalitu a na zdraví. Naše kuchyně je domácí, nepoužíváme konzervanty, základem jsou kvalitní suroviny – maso a vejce od farmářů, sezónní zelenina a ovoce od drobných pěstitelů. V našem menu najdete vedle kvalitního masa i výběr chutných bezmasých a bezlepkových pokrmů.
Recenzováno: před 2 týdny prostřednictvím mobilu

Příjemný interiér, obsluha usměvavá, na úrovni a která vám vyhoví s každým vaším přáním.
Kuchyň bez chyby.
Prezentace a chuť pokrmů na jedničku.
Velký výběr vín.
Rádi se vrátíme znovu.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli Anna-Marie M.

Recenzováno: 10. července 2018

Velmi ochotná obsluha. Příjemné prostředí. Jídla splnila očekávání. Neskutečně jsme si pochutnali. Vítáme i v menu uvedené pokrmy s uvedením vín, která se k němu "hodí".

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli martosano.
Recenzováno: 13. března 2018 prostřednictvím mobilu

Hezké prostředí, rychlá a příjemná obsluha. Jídlo lehké, sezónní suroviny. Určitě restauraci doporučuji.

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli Skleny.
Recenzováno: 1. března 2018

Jídlo bylo skvělé - zajímavá chuťová kombinace. V případě knedlíků vůbec nebylo poznat, že jsou bez lepku. Co musím však vytknout je uražený okraj misky na polévku. Dále v těchto chladných dnech člověk ocení horkou polévku, ta byla pouze vlažná. Již v prvním ročníku oboru kuchař-číšník se učí, že z polévky nesené hostu se musí kouřit. Jinak nemám co vytknout - domácí limonáda je výtečná a dezert neměl jedinou chybku a byl výborným zakončením návštěvy.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli AlliqCZ.
Recenzováno: 15. listopadu 2017

Nase druha navsteva Lavande nas opet nezklamala, tentokrat jsme si dali Svatomartinskou husu a nove vino od Špacka - oboji bylo na 1*
Obsluha opet bez chyby.
Nevahejte a navstivte - maji velkou nabidku bezlepkovych jidel.

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli 156roman_.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Lavande Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Lavande Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!