“Velké očekávání”

Lavande Restaurant
Kuchyně: Zdravá, Sloučená
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Anděl
Popis: Klademe důraz na kvalitu a na zdraví. Naše kuchyně je domácí, nepoužíváme konzervanty, základem jsou kvalitní suroviny – maso a vejce od farmářů, sezónní zelenina a ovoce od drobných pěstitelů. V našem menu najdete vedle kvalitního masa i výběr chutných bezmasých a bezlepkových pokrmů.
Recenzováno: 10. března 2019 prostřednictvím mobilu

Asi jsme měli velké očekávání.Jídlo bylo velmi dobré,ale nic co by nám i po takové době utkvělo v paměti.Předkrm pro dvě osoby fajn,akorát ke všemu potřebujete pečivo.V ceně máte 4 velmi malé kousky a další si musíte zaplatit.Paštiku ani Tatarak nechcete jist bez pečiva.Steak i ryba dobře připravené,ale nějak trochu málo dochucené.Ale když to vezmeme globálně,tak jídlo dobrý.S obsluhou to bylo trochu horší,číšník lehce arogantní,další pití nenabídl,dezert kávu také ne.Museli jsme ho neustále vyhledávat pohledem.Jinak příjemné prostředí.
Ve dvou útrata 2000,- tak by jsme asi čekali trochu víc.Ale přiznávám ,že jsme celkem nároční zákazníci.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli Liskova.

Recenzováno: 4. ledna 2019

Restauraci jsem navštívila s kamarádkou. Večer jsme si užily, jídlo i víno výborné, obsluha milá, všímavá. Není co vytknout. Jen tak dál. Rádi přijdeme zase.

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Jana H.
Recenzováno: 22. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Příjemný interiér, obsluha usměvavá, na úrovni a která vám vyhoví s každým vaším přáním.
Kuchyň bez chyby.
Prezentace a chuť pokrmů na jedničku.
Velký výběr vín.
Rádi se vrátíme znovu.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli AndulaMarus.
Recenzováno: 10. července 2018

Velmi ochotná obsluha. Příjemné prostředí. Jídla splnila očekávání. Neskutečně jsme si pochutnali. Vítáme i v menu uvedené pokrmy s uvedením vín, která se k němu "hodí".

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli martosano.
Recenzováno: 13. března 2018 prostřednictvím mobilu

Hezké prostředí, rychlá a příjemná obsluha. Jídlo lehké, sezónní suroviny. Určitě restauraci doporučuji.

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli Skleny.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Lavande Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Lavande Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!