“gnocchi”

GamberoRosso
Kuchyně: Italská
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 10. července 2017

Vynikající obsluha, velmi dobré jídlo - měli jsme gnocchi a jak kuřecí, tak vegetariánské byli krásně připraveny a chutné. Účel to splnilo, ale krevety jsem si nevybral...

Recenze byla získána ve spolupráci s touto restaurací.
3  Poděkujte uživateli doff_t.

Recenzováno: 11. června 2017

Ochutnal jsem poprvé v životě sladkou pizzu s nutellou a byla výborná! Pronikavá chuť, křupavé těsto a čerstvé ovoce. Doporučuji! :)

2  Poděkujte uživateli Max O.
Recenzováno: 13. května 2017 prostřednictvím mobilu

Výborné víno, velmi příjemná obsluha, skvělý sýrový talíř. Příjemné posezení. Tak to má fungovat, skvělé!

3  Poděkujte uživateli Radek P.
Recenzováno: 22. dubna 2017

Restaurace se nachází na pěkném místě, obsluha byla velmi příjemná a jídlo chutné. Moc jsme si to užili :0))

1  Poděkujte uživateli Renata S.
Recenzováno: 4. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Chodíme sem s kamarádkami každy pátek! Je to naše nejoblíbenější místo diky příjemné atmosféře a výbornému jídlu. Jeste k tomu ted probíhá akce pro studenty 3 pizzy za cenu 2

1  Poděkujte uživateli Polina A.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo GamberoRosso, si také prohlíželi

Už jste navštívili GamberoRosso? Sdílejte své zkušenosti!